Wordpressi sisu haldamine ja tekstiredaktori kasutamine

WordPressi sisu haldamine ja tekstiredaktori kasutamine (video)

WordPressi sisu haldamine ja tekstiredaktori kasutamine võib esmapilgul ju hirmutav tunduda, aga tegelikkuses on nii, et kui sa oled Microsoft Wordi kasutanud, siis ei tohiks ka sellega erilisi raskusi tekkida. … Loe edasi »

Veebilehe tegemine inseneribüroole

Veebilehe tegemine inseneribüroole

Veebilehe tegemine inseneribüroole Optivent, mille põhitegevuseks on tehniliste lahenduste projekteerimine ja tööde teostus. Peamiseks töövaldkonnaks on neil jääksoojuse taaskasutamine, õhk-vesi- ja maasoojuspumpade võimalikud efektiivsed kasutuslahendused ja ökonoomsed ventilatsioonisüsteemid. Firma alustas … Loe edasi »

Veebilehe valmistamine meditsiiniasutusele

Veebilehe valmistamine meditsiiniasutusele Ninaplastika.com

Veebilehe valmistamine meditsiiniasutusele Sel korral toimus kodulehe tegemineilukirurgilisi operatsioone teostavale ettevõttele ORL Consult OÜ. Veebilehe valmistamine meditsiiniasutusele tegime Themeforesti valmiskujunduse baasil. Kujunduse algseid värve muutsime ja kohandasime veidi ümber nii, … Loe edasi »

Veebilehe tegemine masinaehitusfirmale

Veebilehe tegemine masinaehitusfirmale Servitech OÜ-le

Veebilehe tegemine masinaehitusfirmale ettevõttele nimega Servitech OÜ. Selle firma põhieesmärgiks on valmistada ja arendada seadmeid raskesti käsitletavate materjalide ja jäätmete purustamiseks, doseerimiseks, sõelumiseks ning kuivatamiseks. Veebilehe tegemine masinaehitusfirmale sellele kliendile … Loe edasi »

Sisesta oma andmed