Kodulehed – vali endale sobilik lahendus

Otsimootoritele optimeeritud kodulehe valmistamine tagab Sinu kodulehe suurema leitavuse veebis.

Kodulehed valmiskujundusena ja unikaalse kujundusena

Personaalse (unikaalse) kujundusega  kodulehed sobivad neile ettevõtetele, kellel on endal juba olemas ettekujutus selle kohta, milline nende veebikodu välja peaks nägema ja kes soovivad oma ideid teoks teha.

Valmiskujunduse baasil kodulehed sobivad eelkõige väikese- ja keskmise suurusega ettevõtetele, kes soovivad saada kiirelt ja soodsalt kvaliteetse välimusega kodulehte, mis aitab kaasa ettevõtte turundamisel ja veebis nähtavaks tegemisel. Hetkel on valida rohkem kui 3000 kujunduse vahel.

Personaalsed (unikaalse kujundusega) kodulehed

Personaalsed lahenduse baasil kodulehed sobivad neile ettevõtetele, kellel on endal juba olemas ettekujutus selle kohta, milline nende veebikodu välja peaks nägema ja kes soovivad oma ideid teoks teha.

Samuti sobib personaalse lahenduse pakett ettevõttele, kellele valmispaketis pakutavatest baasmoodulitest või komponentidest jääb väheks ning kes vajavad enda eesmärkide täitmiseks vajalike lisamoodulite paigaldadamist.

Sarnaselt valmispakettidega saab ka personaalse lahendusega kodulehte hallata ilma erilise välise abita dünaamilise WordPressi sisuhaldustarkvara abil. Meie poolt saad kaasa ka eestikeelsed videojuhendid, mille abil on lehe edaspidine haldamine veelgi lihtsam.

Otsimootoritele optimeeritud  kodulehed – kodulehe valmistamisel teeme kõik selleks, et Sinu poolt saadetud materjalid oleks otsimootorite jaoks optimeeritud. See tähendab, et koduleht on internetist oluliselt paremini leitav.

Kodulehe valmistamine – tähtaeg: sõltuvalt lehe mahust üldjuhul ca. 14 tööpäeva jooksul.

Valmiskujundusega kodulehed

Personaalse kujundusega kodulehtede galerii

Siit leiad mõned unikaalse kujundusega kodulehed, mis on valmistatud vastavalt kliendi soovile.

Vaata lähemalt »

Kodulehed - Avalikesinemine.net
AvalikEsinemine.net
Saka mõis
Saka mõis
Laagri huvialakool
Laagri Huvialakool

Valmiskujundusele ehitatud kodulehed

Themeforest.net valmiskujundusega kodulehed

Valmiskujundused sobivad eelkõige väikese- ja keskmise suurusega ettevõtetele, kes soovivad saada kiirelt ja soodsalt kvaliteetse välimusega kodulehte, mis aitab kaasa ettevõtte turundamisel ja veebis nähtavaks tegemisel.

Võimalik on ca. 3000 erineva valmiskujunduse vahel, mis kõik on erinevate klientide vajadusi silmas pidades tehtud.

Kodulehte saad ilma erilise välise abita hallata dünaamilise sisuhaldustarkvara abil. Meie poolt saad kaasa ka eestikeelsed videojuhendid, mille abil on kodulehe edaspidine haldamine veelgi lihtsam.

Kodulehe valmistamine valmiskujunduse baasil sisaldab Themeforest.net lehelt ostetud eelnevalt valmistatud kujundust ja kõiki peamiseid baaasmooduleid, mida ühel korralikul kodulehel heaks väljanägemiseks vaja on. Võimalik on juurde tellida ka kõikvõimalikke lisamooduleid (nt mitmekeelseks tegemise võimalus, sotsiaalmeediaga integreerumise võimalus jne), mis veebilehe funktsionaalsust veelgi tõstavad.

Otsimootoritele optimeeritud  kodulehed – see tähendab, et juba siis kui kodulehe valmistamine käib,  teeme kõik selleks, et Sinu poolt saadetud materjalid oleks otsimootorite jaoks nähtaval. See tähendab, et koduleht on internetist oluliselt paremini leitav.

Selleks, et saada põhjalikku ülevaadet selle kohta, milliseid lehekülgi Sinu veebisaidil kõige enam külastatakse, paigaldame kodulehele ka väga põhjaliku analüütikaprogrammi.

Valmiskujundusega kodulehed valmivad sõltuvalt materjalide mahust ca. 7-10 tööpäeva jooksul.

Valmiskujundusega kodulehtede galerii

Meie portfolio lehel oleme välja toonud mõned valmiskujundusega baasil tehtud kodulehed, mis Sulle inspiratsiooni võiksid anda.

Vaata lähemalt »

Endokrinoloog.ee
EndoKrinoloog.ee
E-poe tegemine
Saemeister.ee
Iluteeninduskool.ee
Kodulehe tegemine WordPressiga

Millised on hinna sees olevad baaslahendused?

Lisaks hinnas sees olevatele moodulitele saad juurde tellida just need lisad, mida endale vaja on (nt. e-pood, broneerimissüsteemid jne.)

Kujundus vastavalt kliendi soovidele

Mobiilseadmete ekraanidele kohaldatud kujundus

Otsimootoritele optimeerimine koos muude nõuannetega

Kergesti kasutatav galerii piltide lisamiseks

Kontaktvormi paigaldamine ja seadistamine

Google Maps asukoha kaardi paigaldamine

Google analytics statistikaprogrammiga ühildamine

Veebimajutaja valiku tegemisel nõustamine

Kodulehe tõstmine Sinu valitud veebimajutaja serverisse

6-kuuline tehniline garantii ja tarkvara uuendused

Eestikeelsed kodulehe kasutamise videojuhised

Kasutajasõbralik sisuhaldustarkvara (WordPress)

Google otsingutulemustes hästi leitav koduleht

Meie valmistatud veebilehed on kõiki tänapäevaseid tehnikaid arvesse võttes korralikult otsingumootoritele optimeeritud.

Otsingumootoritele optimeerimine (SEO) annab Sulle võimaluse oma koduleht interneti otsingutulemustes märgatavalt paremini nähtavaks teha. Sinu jaoks tähendab see eelkõige seda, et sellisel moel tood oma kodulehele rohkem külastajaid ja suurendad sooritatud tehingute arvu kasvu.

Selleks, et tulemused oleksid mõõdetavad ja et saaksid kodulehe külastatavust kontorllida, paigaldame lehele väga põhjaliku Google Analytics analüütikaprogrammi.

Otsingumootoritele optimeerimine

Kodulehed, mis toovad Sulle rohkem kliente.

Sisesta oma andmed