Kodulehed – vali endale sobilik lahendus

Kodulehed valmiskujunduse ja unikaalse kujunduse baasil

Kodulehed valmiskujunduse ja unikaalse kujunduse baasil

Personaalse (unikaalse) kujundusega  kodulehed sobivad neile ettevõtetele, kellel on endal juba olemas ettekujutus selle kohta, milline nende veebikodu välja peaks nägema ja kes soovivad oma ideid teoks teha.

Valmiskujunduse baasil kodulehed sobivad eelkõige väikese- ja keskmise suurusega ettevõtetele, kes soovivad saada kiirelt ja soodsalt kvaliteetse välimusega kodulehte, mis aitab kaasa ettevõtte turundamisel ja veebis nähtavaks tegemisel. Hetkel on valida rohkem kui 3000 kujunduse vahel.

Personaalsed (unikaalse kujundusega) kodulehed

Personaalsed lahenduse baasil kodulehed sobivad neile ettevõtetele, kellel on endal juba olemas ettekujutus selle kohta, milline nende veebikodu välja peaks nägema ja kes soovivad oma ideid teoks teha.

Samuti sobib personaalse lahenduse pakett ettevõttele, kellele valmispaketis pakutavatest baasmoodulitest või komponentidest jääb väheks ning kes vajavad enda eesmärkide täitmiseks vajalike lisamoodulite paigaldadamist.

Sarnaselt valmispakettidega saab ka personaalse lahendusega kodulehte hallata ilma erilise välise abita dünaamilise WordPressi sisuhaldustarkvara abil. Meie poolt saad kaasa ka eestikeelsed videojuhendid, mille abil on lehe edaspidine haldamine veelgi lihtsam.

Otsimootoritele optimeeritud  kodulehed – kodulehe valmistamisel teeme kõik selleks, et Sinu poolt saadetud materjalid oleks otsimootorite jaoks optimeeritud. See tähendab, et koduleht on internetist oluliselt paremini leitav.

Kodulehe valmistamine – tähtaeg: sõltuvalt lehe mahust üldjuhul ca. 14 tööpäeva jooksul.

Valmiskujundusega kodulehed

Valmiskujundusele ehitatud kodulehed

Themeforest.net valmiskujundusega kodulehed

Valmiskujundused sobivad eelkõige väikese- ja keskmise suurusega ettevõtetele, kes soovivad saada kiirelt ja soodsalt kvaliteetse välimusega kodulehte, mis aitab kaasa ettevõtte turundamisel ja veebis nähtavaks tegemisel.

Võimalik on ca. 3000 erineva valmiskujunduse vahel, mis kõik on erinevate klientide vajadusi silmas pidades tehtud.

Kodulehte saad ilma erilise välise abita hallata dünaamilise sisuhaldustarkvara abil. Meie poolt saad kaasa ka eestikeelsed videojuhendid, mille abil on kodulehe edaspidine haldamine veelgi lihtsam.

Kodulehe valmistamine valmiskujunduse baasil sisaldab Themeforest.net lehelt ostetud eelnevalt valmistatud kujundust ja kõiki peamiseid baaasmooduleid, mida ühel korralikul kodulehel heaks väljanägemiseks vaja on. Võimalik on juurde tellida ka kõikvõimalikke lisamooduleid (nt mitmekeelseks tegemise võimalus, sotsiaalmeediaga integreerumise võimalus jne), mis veebilehe funktsionaalsust veelgi tõstavad.

Otsimootoritele optimeeritud  kodulehed – see tähendab, et juba siis kui kodulehe valmistamine käib,  teeme kõik selleks, et Sinu poolt saadetud materjalid oleks otsimootorite jaoks nähtaval. See tähendab, et koduleht on internetist oluliselt paremini leitav.

Selleks, et saada põhjalikku ülevaadet selle kohta, milliseid lehekülgi Sinu veebisaidil kõige enam külastatakse, paigaldame kodulehele ka väga põhjaliku analüütikaprogrammi.

Valmiskujundusega kodulehed valmivad sõltuvalt materjalide mahust ca. 7-10 tööpäeva jooksul.

Millised on hinna sees olevad baaslahendused?

Kujundus vastavalt kliendi soovidele

Mobiilseadmete ekraanidele kohaldatud kujundus

Otsimootoritele optimeerimine koos muude nõuannetega

Kergesti kasutatav galerii piltide lisamiseks

Kontaktvormi paigaldamine ja seadistamine

Google Maps asukoha kaardi paigaldamine

Google analytics statistikaprogrammiga ühildamine

Veebimajutaja valiku tegemisel nõustamine

Kodulehe tõstmine Sinu valitud veebimajutaja serverisse

6-kuuline tehniline garantii ja tarkvara uuendused

Kasutajasõbralik sisuhaldustarkvara (WordPress)

Eestikeelsed kodulehe kasutamise videojuhised