Kodulehed –
vali endale sobilik lahendus

Otsimootoritele optimeeritud kodulehe valmistamine tagab Sinu kodulehe suurema leitavuse veebis.

Mobiilseadmetele kohaldatud (skaleeruvad) kodulehed

Kodulehed valmiskujundusena ja unikaalse kujundusena


Personaalse (unikaalse) kujundusega  kodulehed sobivad neile ettevõtetele, kellel on endal juba olemas ettekujutus selle kohta, milline nende veebikodu välja peaks nägema ja kes soovivad oma ideid teoks teha.

Valmiskujunduse baasil kodulehed sobivad eelkõige väikese- ja keskmise suurusega ettevõtetele, kes soovivad saada kiirelt ja soodsalt kvaliteetse välimusega kodulehte, mis aitab kaasa ettevõtte turundamisel ja veebis nähtavaks tegemisel. Hetkel on valida rohkem kui 3000 kujunduse vahel.

Personaalsed (unikaalse kujundusega) kodulehed


Personaalsed lahenduse baasil kodulehed sobivad neile ettevõtetele, kellel on endal juba olemas ettekujutus selle kohta, milline nende veebikodu välja peaks nägema ja kes soovivad oma ideid teoks teha.

Samuti sobib personaalse lahenduse pakett ettevõttele, kellele valmispaketis pakutavatest baasmoodulitest või komponentidest jääb väheks ning kes vajavad enda eesmärkide täitmiseks vajalike lisamoodulite paigaldadamist.

Sarnaselt valmispakettidega saab ka personaalse lahendusega kodulehte hallata ilma erilise välise abita dünaamilise WordPressi sisuhaldustarkvara abil. Meie poolt saad kaasa ka eestikeelsed videojuhendid, mille abil on lehe edaspidine haldamine veelgi lihtsam.

Otsimootoritele optimeeritud  kodulehed – kodulehe valmistamisel teeme kõik selleks, et Sinu poolt saadetud materjalid oleks otsimootorite jaoks optimeeritud. See tähendab, et koduleht on internetist oluliselt paremini leitav.

Kodulehe valmistamine – tähtaeg: sõltuvalt lehe mahust üldjuhul ca. 14 tööpäeva jooksul.

PERSONAALSE KUJUNDUSEGA KODULEHTEDE GALERII

Siit leiad mõned unikaalse kujundusega kodulehed, mis on valmistatud vastavalt kliendi soovile.
Vaata lähemalt »

Valmiskujundusele ehitatud kodulehed


Valmiskujunduse baasil lehed sobivad eelkõige väikese- ja keskmise suurusega ettevõtetele, kes soovivad saada kiirelt ja soodsalt kvaliteetse välimusega kodulehte, mis aitab kaasa ettevõtte turundamisel ja veebis nähtavaks tegemisel.

Võimalik on ca. 3000 erineva valmiskujunduse vahel, mis kõik on erinevate klientide vajadusi silmas pidades tehtud.

Kodulehte saad ilma erilise välise abita hallata dünaamilise sisuhaldustarkvara abil. Meie poolt saad kaasa ka eestikeelsed videojuhendid, mille abil on kodulehe edaspidine haldamine veelgi lihtsam.

Kodulehe valmistamine valmiskujunduse baasil sisaldab Themeforest.net lehelt ostetud eelnevalt valmistatud kujundust ja kõiki peamiseid baaasmooduleid, mida ühel korralikul kodulehel heaks väljanägemiseks vaja on. Võimalik on juurde tellida ka kõikvõimalikke lisamooduleid (nt mitmekeelseks tegemise võimalus, sotsiaalmeediaga integreerumise võimalus jne), mis veebilehe funktsionaalsust veelgi tõstavad.

Otsimootoritele optimeeritud  kodulehed – see tähendab, et juba siis kui kodulehe valmistamine käib,  teeme kõik selleks, et Sinu poolt saadetud materjalid oleks otsimootorite jaoks nähtaval. See tähendab, et koduleht on internetist oluliselt paremini leitav.

Selleks, et saada põhjalikku ülevaadet selle kohta, milliseid lehekülgi Sinu veebisaidil kõige enam külastatakse, paigaldame kodulehele ka väga põhjaliku analüütikaprogrammi.

Valmiskujundusega kodulehed valmivad sõltuvalt materjalide mahust ca. 7-10 tööpäeva jooksul.

VALMISKUJUNDUSEGA KODULEHTEDE GALERII

Meie portfolio lehel oleme välja toonud mõned valmiskujundusega baasil tehtud kodulehed, mis Sulle inspiratsiooni võiksid anda.
Vaata lähemalt »

Korduma Kippuvad Küsimused

Millised on hinna sees olevad baaslahendused?


Lisaks hinnas sees olevatele moodulitele saad juurde tellida just need lisad, mida endale vaja on (nt. e-pood, broneerimissüsteemid jne.)

Sinuga koostöös vaatame välja kas sobiliku valmiskujunduse või disainime ja programmeerime otsast lõpuni unikaalse kujunduse.

Sinu jaoks tähendab see seda, et koduleht on skaleeruv ja hästi kasutatav iga ekraani suurusega seadmel.

Teeme meile edastatud sisuga kõik vajaliku selleks, et koduleht võimalikult hästi Google otsingus välja tuleks. Anname nõu, kuidas otsingumootoritele optimeeritud tekste koostada.

Paigaldame galeriimooduli, mida on lihtne kasutada. See võimaldab sul üles laadida tervete albumite kaupa pilte.

Kontaktvorm võimaldab lehe külastajal otse kodulehe kaudu sinuga e-posti teel ühendust võtta.

Google maps kaardirakenduse abil saad kodulehe külastajale näidata, kus asub sinu kontor ja kuidas sinna kõige hõlpsamini ligi pääseb.

Google Analyticsi abil saad põhjaliku ülevaate oma kodulehe külastatavuse statistika kohta.

Juhul kui vajad head veebimajutajat, siis oskame sind ka selles osas nõustada ja soovitusi jagada.

Peale kodulehe valmimist tõstame sinu märguande peale lehe sinu valitud veebimajutaja serverisse ja seadistame kõik vastavalt seal pakutavatele tingimustele nii, et leht võimalikult kiirelt ja sujuvalt avaneks.

Selle aja jooksul teeme ära kõik sisuhaldustarkvara ja lisamoodulite uuendused ja väiksemad koduehe täiendused.

Meie valmistatud kodulehed tulevad kaasa põhjalike kasutusjuhistega (videod, tekstid, pildid), mille abil lehe sisu haldamine on lihtne ka arvutikaugele inimesele.

See võimaldab ka internetikaugetel inimestel oma kodulehe haldamisega hõlpsasti toime tulla.

Google otsingutulemustes hästi leitav koduleht


Meie valmistatud veebilehed on kõiki tänapäevaseid tehnikaid arvesse võttes korralikult otsingumootoritele optimeeritud.

Otsingumootoritele optimeerimine (SEO seadistamine) annab Sulle võimaluse oma koduleht interneti otsingutulemustes märgatavalt paremini nähtavaks teha. Sinu jaoks tähendab see eelkõige seda, et sellisel moel tood oma kodulehele rohkem külastajaid ja suurendad sooritatud tehingute arvu kasvu.

Selleks, et tulemused oleksid mõõdetavad ja et saaksid kodulehe külastatavust kontorllida, paigaldame lehele väga põhjaliku Google Analytics analüütikaprogrammi.

Kodulehed, mis toovad Sulle rohkem kliente

  • +372 5623 0397
  • info@veebikoda.com

Copyright © OPS OÜ | Meie privaatsuspoliitika