Kodulehe tegemine WordPressiga

WordPressi sisuhaldustarkvara on maailma enim kasutusel olev sisuhaldustarkvara. See laseb Sul lihtsa vaevaga oma lehe sisu muuta ja täiendada ilma, et selle eest eraldi kellelegi tasuma peaksid.

Kodulehe tegemine WordPressiga

Mis on WordPress?

WordPress, see on sisuhaldustarkvara, mida on lihtne ka IT-kaugel inimesel kasutada


Kodulehe tegemine WordPressiga tähendab Sinu jaoks muuhulgas ka seda, et Sul on lehte hiljem lihtne hallata. Seega, kodulehe haldamine ja muutmine on kerge ja ei nõua Sinult erialaseid teadmisi IT-vallas.

Kasutame oma kodulehtedel kasutajate seas kõrgelt hinnatud ja auhindu võitnud WordPressi sisuhaldustarkvara, mille abil kodulehe haldamine on kerge ka nendele inimestele, kes arvutite vallas ennast võhikuteks peavad.

Oma kasutajasõbralikkuse tõttu peavad sajad tuhanded kasutajad just WordPressi kliendisõbralikuks sisuhaldustarkvaraks. Sellele viitab ka statistika, mille kohaselt 2015. aasta seisuga kasutab WordPressi ca. 74 miljonit veebilehte.

6 põhjust, miks tellida kodulehe tegemine WordPressiga

Millised on hinna sees olevad baaslahendused?


Lisaks hinnas sees olevatele moodulitele saad juurde tellida just need lisad, mida endale vaja on (nt. e-pood, broneerimissüsteemid jne.)

 • Kujundus vastavalt kliendi soovidele
 • Mobiilseadmete ekraanidele kohaldatud kujundus
 • Otsimootoritele optimeerimine koos muude nõuannetega
 • Kergesti kasutatav galerii piltide lisamiseks
 • Kontaktvormi paigaldamine ja seadistamine
 • Google Maps asukoha kaardi paigaldamine
 • Google analytics statistikaprogrammiga ühildamine
 • Veebimajutaja valiku tegemisel nõustamine
 • Kodulehe tõstmine Sinu valitud veebimajutaja serverisse
 • 6-kuuline tehniline garantii ja tarkvara uuendused
 • Eestikeelsed kodulehe kasutamise videojuhised
 • Kasutajasõbralik sisuhaldustarkvara (WordPress)

Otsingumootoritele optimeerimine


Otsingumootoritele optimeerimine on tehnika, mille abil teed ennast internetis paremini nähtavaks ja tood oma kodulehele rohkem külastajaid. See omakorda tähendab suuremat päringute hulka, rohkem kliente ja sooritatud tehingute arvu kasvu.

Kodulehe tegemine WordPressiga tähendab muuhulgas seda, et teeme omalt poolt kõik selleks, et Sinu lehe sisu oleks otsingutulemustes hästi leitav.

Selleks, et saaksid kontrollida seda, mida ja kui palju Sinu kliendid külastavad, paigaldame kodulehele ka väga põhjaliku Google Analytics analüütikaprogrammi.

Korduma kippuvad küsimused


Kodulehe tegemisel sõltub peamiselt sellest, millist tüüpi kujunduse sa valid (kas valmis- või unikaalne kujundus) ning milliseid täiendavaid lisamooduleid sa soovid (nt spetsiaalsed tellimisvormid, e-pood koos laoprogrammi liidestusega jne.)

Tasub silmas pidada, et mida rohkem täiendavaid lahendusi lehele tuleb, seda suurem on ka projekti hind.

Jah, valmivad kodulehed on mobiilseadmete ekraanidele kohaldatud kujundusega, mis võimaldab neid sõltumata ekraani suurusest on lehte ikkagi mugavalt kasutada.

Kogemused näitavad, et juhul kui oled eelnevalt kasvõi kord-paar Wordi dokumentide koostamisega hakkama saanud, siis ei tohiks olla. Meie käest saad täiendavalt kaasa väga põhjalikud  kasutusjuhised (videod, tekstid, pildid), mille abil on WordPressiga sisu haldamine veelgi lihtsam.

Jah, loomulikult. Kõikide kodulehe tegemisega seotud küsimustega võid ka edaspidi meie poole pöörduda.

Jah, loomulikult. Kõikide oma kodulehe tegemisega seotud probleemide või küsimuste korral oled alati meie poole oodatud.

Jah, saame ka sellega abiks olla. Soovi korral koostame sinuga koostöös asjakohased ja otsingumootoritele optimeeritud sisutekstid. Hinnapäringut tehes anna sellest aegsasti teada, et saaksime täpse pakkumise teha.

Ei, sellega me otseselt aidata ei saa, sest me tekstide tõlkmisega ei tegele. Küll aga saame sulle soovitada meie koostööpartnereid.

Ei, seda teenust me otseselt ei paku. Samas oskame sulle soovitada Eesti parimaid teenusepakkujaid, kelle juures on sinu koduleht hästi majutatud. Soovi korral saad ühelt meie partnerilt ka veel 6 kuud tasuta veebimajutust.

Jah, ikka. Anname igale lehele kaasa 6-kuulise garantii, mille jooksul teostame kõik muudatused tasuta. Ka peale lehe üleandmist oleme alati nõustamiseks saadaval.

Jah, on võimalik. Wordressi lisamoodul Woocommerce on hetkel üks maailmas enam kasutatud e-poe platvorme. E-poe tegemise kohta käiva info leiad siit.

Telli endale kodulehe tegemine WordPressiga ja saad endale kodulehe, mis toob käega katsutavaid tulemusi

 • +372 5623 0397
 • info@veebikoda.com

Copyright © OPS OÜ | Meie privaatsuspoliitika