Kodulehe tegemine WordPressiga

WordPressi sisuhaldustarkvara on maailma enim kasutusel olev sisuhaldustarkvara. See laseb Sul lihtsa vaevaga oma lehe sisu muuta ja täiendada ilma, et selle eest eraldi kellelegi tasuma peaksid.

Mis on WordPress?

WordPress, see on sisuhaldustarkvara, mida on lihtne kasutada ka IT-kaugel inimesel

Kodulehe tegemine WordPressiga tähendab Sinu jaoks muuhulgas ka seda, et Sul on lehte hiljem lihtne hallata. Seega, kodulehe haldamine ja muutmine on kerge ja ei nõua Sinult erialaseid teadmisi IT-vallas.

Kasutame oma kodulehtedel kasutajate seas kõrgelt hinnatud ja auhindu võitnud WordPressi sisuhaldustarkvara, mille abil kodulehe haldamine on kerge ka nendele inimestele, kes arvutite vallas ennast võhikuteks peavad.

Oma kasutajasõbralikkuse tõttu peavad sajad tuhanded kasutajad just WordPressi kliendisõbralikuks sisuhaldustarkvaraks. Sellele viitab ka statistika, mille kohaselt 2015. aasta seisuga kasutab WordPressi ca. 74 miljonit veebilehte.

6 põhjust, miks tellida kodulehe tegemine WordPressiga

WordPressi on väga lihtne kasutada

Meie valmistatud kodulehed on selge ja müügile suunatud ülesehitusega, mis võimaldab kliente Sinu poolt enim suunatud tegevusele suunata.

WordPressi on lihtne edasi arendada

Kui soovid, et Sinu koduleht oleks veebist hästi leitav, siis kodulehe tegemine WordPressiga annab selleks hea võimaluse ja ka arendajaid leidub väga palju.

Otsingumootoritele optimeeritud

Kui soovid, et Sinu koduleht oleks veebist hästi leitav, siis kodulehe tegemine WordPressiga annab selleks hea võimaluse nii, et näed visuaalselt, mis täiendamist vajab.

Põhjalikud videojuhised

Selleks, et WordPressi kasutamine Sinu jaoks veelgi sujuvam oleks, saad meie käest kaasa põhjalikud videojuhised, mille abil peaks lehe haldamine üsna hõlbus olema.

6-kuuline garantii

Peale kodulehe valmimist kehtib 6-kuuline garantiiaeg, mille käigus teostame Sinu kodulehel kõik tehnilised muudatused tasuta.

Kõrgelt hinnatud kasutajatugi

Kodulehe tegemine WordPressiga võib kaasa tuua küsimusi, millele meie palju kiidetud tugimeeskond kindlasti vastuseid anda oskab. Võta meiega ühendust ja saad kiire vastuse.

Kodulehe tegemine WordPressiga
Kodulehe tegemine WordPressiga

Millised on hinna sees olevad baaslahendused?

Lisaks hinnas sees olevatele moodulitele saad juurde tellida just need lisad, mida endale vaja on (nt. e-pood, broneerimissüsteemid jne.)

Kujundus vastavalt kliendi soovidele

Mobiilseademte ekraanidele kohaldatud kujundus

Otsimootoritele optimeerimine koos muude nõuannetega

Kergesti kasutatav galerii piltide lisamiseks

Kontaktvormi paigaldamine ja seadistamine

Google Maps asukoha kaardi paigaldamine

Google analytics statistikaprogrammiga ühildamine

Veebimajutaja valiku tegemisel nõustamine

Kodulehe tõstmine Sinu valitud veebimajutaja serverisse

6-kuuline tehniline garantii ja tarkvara uuendused

Eestikeelsed kodulehe kasutamise videojuhised

Kasutajasõbralik sisuhaldustarkvara (WordPress)

Otsingumootorite sõbraliku kodulehe tegemine

Otsingumootoritele optimeerimine on tehnika, mille abil teed ennast internetis paremini nähtavaks ja tood oma kodulehele rohkem külastajaid. See omakorda tähendab suuremat päringute hulka, rohkem kliente ja sooritatud tehingute arvu kasvu.

Kodulehe tegemine WordPressiga tähendab muuhulgas seda, et teeme omalt poolt kõik selleks, et Sinu lehe sisu oleks otsingutulemustes hästi leitav.

Selleks, et saaksid kontrollida seda, mida ja kui palju Sinu kliendid külastavad, paigaldame kodulehele ka väga põhjaliku Google Analytics analüütikaprogrammi.

Otsingumootoritele optimeerimine

Telli endale kodulehe tegemine WordPressiga ja saad endale kodulehe, mis toob käega katsutavaid tulemusi

Sisesta oma andmed