Veebilehtede tegemine » valik meie tehtud kodulehti

Aastate jooksul oleme teinud rohkem kui 400 erineva profiiliga veebilehte. Siin on väike osa meie seni tehtud töödest. Oleme siia välja pannud võimalikult erinevad lehed, et saaksid ettekujutuse sellest, mida veebilehe tegemine teha võimaldab.

Veebilehtede tegemine erineva profiiliga klientidele

Veebilehtede tegemine ja erinevate klientidega tegelemine on meile toonud erinevate suurustega töid, millest väikese osa siin allpool ka välja toome.

Oleme valmistanud rohkem kui 400 kodulehte

Veebilehtede tegemine on teenus, mida osutame aastast 2008. Selle aja jooksul oleme valmistanud ca. 400 kodulehte (neist epoode rohkem kui 140) ja uhkusega peame mainima, et viimastel aastatel tuleb enamik meie töödest klientidelt, kes on meilt ka varem kodulehe tellinud või nende antud soovituste kaudu. See näitab üles suurt usaldust meie eelnevate tegemiste osas.

Kuivõrd kodulehekülgede tegemine on alati üsna erineva kaliibriga töö, siis valikus on võimalikult erineva mahu ja võimalustega kodulehed – see annab parema ettekujutuse selle kohta, millised on veebilehtede tegemisel erinevad võimalused.

Veebilehe tegemine

Oleme valmistanud rohkem kui 400 veebilehte

Veebilehe tegemine

Rohkem kui 140 erineva mahuga e-poodi

Veebilehtede tegemine

Ca. 60% klientidest jõuab meieni soovituste kaudu

Veebilehtede tegemine – e-poed, personaalsed kujundused ja valmiskujundused

Loe, mida kliendid meie teenuse kohta arvavad


See oli väga hea otsus teid valida

“Mega mega suured tänud teile kōige eest, olen väga rahul. Aitasite mind väga palju ja see oli väga hea otsus teid valida.”
Gatriin Pikkmets
mangimekoos.ee

Veebikoda tehtud leht tõi meile rohkem tehinguid

“Kui alguses valisin veebilehe tegijat hinna järgi, siis tänaseks olen aru saanud, et odav hind ei tohiks küll olla peamine kriteerium.
Veebilehtede tegemine toimus kiiresti ja täpselt selline nagu soovisin. Vastavalt kokkuleppele monitooris ja täiendas Veebikoda meie lehte peale selle valmimist veel pool aastat. Selle tulemusena paranes meie lehe leitavus veebis märkimisväärselt ja enamik meie soovitud märksõnu on ka Google avalehel meie lehele viitamas.
Võrreldes eelmiste aastatega tähendas see meie jaoks aga seda, et me saime palju rohkem tehinguid.”
Ivo Miller
Aiacentrum.ee

Suurepärane teenus nii enne kui ka pärast lehe üle andmist

“Olen absoluutselt kindel, et antud valdkonnas ei leia te mitte kuskilt mujalt paremat klienditeenindust kui siit. Hinnapakkumist küsisin julgesti vähemalt kümnest ettevõttest. Endale sobiva pakkumise sain justnimelt Veebikodast – mitte vaid hinna poolest vaid ka pakkumises sisalduvate tööde poolest.
Eriti hämmastavaks pean ma just müügijärgset teenindust – kui keskmine veebikujunduse valmistaja jätaks kliendipärast töö valmimist omapead, on Veebikoda alati valmis vastama küsimustele ning isegi tegelema väiksemate muudatustega kodulehel, millega ma ise hakkama ei saa.”
Ragnar Raid
Avalast OÜ

Soovitame Veebikoda ka teistele meeleldi

“Mul on tõesti hea meel, et veebikoja näol on meil olemas partner, kes meile superhea kodulehe tegi ja kellelt kiiresti ja kompetentset abi saab.
Veebilehe tegemine toimus kiirelt ja valutult. Mitmed tuttavad on meie kodulehte kiitnud ja küsinud, kes selle tegi? Olen Teie kontaktid parimate soovitustega edasi andnud ja teen seda ka tulevikus meeleldi!”
Ain Lubi
Crossfit Tartu

Telli endale koduleht, mis toob rohkem kliente

  • +372 5623 0397
  • info@veebikoda.com

Copyright © OPS OÜ | Meie privaatsuspoliitika