Veebilehe valmistamine –
rätseplahendused

Mobiilseadmetele kohandatud ja müügile orienteeritud veebilehed neile, kes soovivad käega katsutavaid tulemusi

Veebilehtede valmistamine

Veebilehe valmistamine unikaalse kujunduse baasil


Personaalse (unikaalse) kujundusega veebileht sobib siis, kui Sul on endal olemas kindel ettekujutus selle kohta, milline Sinu veebikodu välja peaks nägema. Meie viime need ideed teoks.

Miks peaks just selle lahenduse valima?


Personaalse kujunduse baasil veebileht sobib neile, kellel on endal juba olemas kujutluspilt selle kohta, milline nende koduleht välja peaks nägema.

Samuti sobib personaalse lahenduse pakett ettevõttele, kellele valmispaketis pakutavatest baasmoodulitest või komponentidest jääb väheks ning kes vajavad enda eesmärkide täitmiseks vajalike lisamoodulite paigaldadamist.

Sarnaselt valmispakettidega saab ka personaalse lahendusega kodulehte hallata ilma erilise välise abita dünaamilise sisuhaldustarkvara abil. Meie poolt saad kaasa ka eestikeelsed videojuhendid, mille abil on lehe edaspidine haldamine veelgi lihtsam.

Otsimootoritele optimeeritud  koduleht – korraliku veebilehe valmistamine tähendab ka seda, et teeme kõik selleks, et Sinu poolt saadetud materjalid oleks otsimootorite jaoks nähtaval. Sinu jaoks seisneb selle tegevuse tähtsus eelkõige selles, et koduleht on internetist oluliselt paremini leitav.

Lisamoodulid: veebilehtede valmistamine sisuliselt lehe võimekusele piiranguid ei sa. Juurde on võimalik tellida ka kõikvõimalikke lisamooduleid (nt mitmekeelseks tegemise võimalus, sotsiaalmeediaga integreerumise võimalus, e-poe valmistamine jne), mis lehe funktsionaalsust veelgi tõstavad.

Veebilehe valmistamine – tähtaeg: sõltuvalt lehe mahust üldjuhul 7-14 tööpäeva jooksul.

Mõned meie poolt valmistatud personaalse kujundusega kodulehed: Topdoor.ee, Laagri huvialakool, Spes Ilutuba

PERSONAALSE KUJUNDUSEGA KODULEHTEDE GALERII

Veebilehe vamistamine personaalse kujunduse baasil annab tulemuseks sellise veebilehe, mida on veebis ainult üks.

Siin on mõned tehtud tööd, mis annavad ettekujutuse selle kohta, mida kahepoolse koostöö tulemusena teha on võimalik.

Kas personaalse kujundusega veebilehe valmistamine on kallis?


Personaalse kujundusega veebilehe valmistamine on mõnevõrra kallim kui valmiskujunduse baasil kodulehe tegemine. Siinjuures sõltub hind sõltub mitmest tegurist, mis enne selgeks tuleb rääkida.

Enne lehe tellimist proovi vastused välja mõelda järgmistele küsimustele:

  • Kas soovin kodulehte ainult eesti keeles või tuleb see mitmes keeles teha?
  • Kui palju tuleb lehele meie poolt sisestatavaid tekste (kõikide keelte peale kokku)?
  • Milliseid lisavõimalusi lisaks paketis juba olevatele lisaks vajan (nt. spetsiaalsed tellimisvormid, Facebooki moodul jms).
  • Milline saab olema sinu poolt soovitud kujunduse struktuur ja ülesehitus?
  • Milline saab olema soovitud kujunduse visuaalne pool? Leia veebist näidised, mis Sulle meeldivad.
  • Kas kõigele lisaks vajan juurde ka e-poodi?

Skaleeruv (mobiilseadmetele kohaldatud) veebileht


Tänapäeval toimub pea pool veebiliiklusest mobiilseadmete kaudu. Seega on äärmiselt oluline oma koduleht mobiilseadmtelet hästi sirvitavaks teha.

Meiepoolne veebilehe valmistamine tähendabki Sinu jaoks seda, et saad lehe, mis oskab ekraani suurustega arvestada ning mugandab ennast sellele vastavalt.

Nii on Sinu veebilehte võimalik erinevate mobiilseadmete pealt korralikult vaadata.

Korduma Kippuvad Küsimused

Millised on hinna sees olevad baaslahendused?


Lisaks hinnas sees olevatele moodulitele saad juurde tellida just need lisad, mida endale vaja on (nt. e-pood, broneerimissüsteemid jne.)

Sinuga koostöös disainime ja programmeerime otsast lõpuni unikaalse kujunduse. 

Tavakasutaja jaoks tähendab see eelkõige seda, et veebilehte on ka väikeste mobiilseadmetega mugav kasutada.

Sinult saadud materjalide põhjal optimeerime kodulehe selliselt, et see võimalikult hästi otsingutes esile tuleks (SEF veebiaadressid, META-kirjelduse ja märksõnade lisamine, H1 pealkirjad, märksõnadele optimeerimine, piltide ALT-tagid ja pealkirjad jms.) Hind sisaldab ka juba lehel olemas olevate tekstide optimeerimist.

Soovi korral paigaldame veebilehele mooduli, mille abil galeriide ja albumite loomine on väga lihtne.

Kontaktvormi abil saavad sinu kliendid mugavalt sinuga ühendust võtta ilma, et nad lehelt ära peaksid minema.

Selle abil saad oma soovitud kontori või tootmishoone asukohta Google tasuta kaardirakenduses kuvada.

Google Analytics statistikaprogramm on veebihalduri üks lemmiktööriist. Nimel, selle abil saad analüüsida veebikülastajate käitumist lehel ja selle põhjal oma lehte veelgi paremini müügile optimeerida.

Juhul kui sul puudub veebimajutaja, siis oskame sind ka selles osas nõustada ja soovitusi jagada. Lisaks saad soovi korral ühe meie partneri juures ka 6 kuud tasuta veebimajutust.

Veebilehe valmistamine hõlmab endas ka sinu uue lehe  üle tõstmist sinu valitud veebimajutaja serverisse. Lisaks seadistame selle serveri veel ka nii, et kõik võimalikult hästi toimiks.

Garantiiaja jooksul teostame tasuta kõik sisuhaldustarkvara ja kujundusega seotu uuendused ning väiksemad veebilehele minevad sisulised täiendused.

Veebilehe valmistamine lõppeb üldjuhul tellijale kodulehe konto tegemisega. Erinevalt paljudest teenusepakkujatest anname meie sulle kaasa põhjalikud veebilehe kasutamise juhendid (videod, tekstid, pildid), mille abil tunned end lehel sisu hallates üsna koduselt.

Lihtne kasutada ka neile, kes ennast suhteliselt veebikaugeteks inimesteks peavad.

SEO tegemine – otsingumootoritele optimeeritud veebilehe valmistamine


Veebilehe valmistamine on protsess, mille käigus jagame Sulle terve hulga tehnikaid ja soovitusi selle kohta, kuidas oma lehte otsingutulemustes paremini esile tõsta. Lisaks teeme omalt poolt kõik selleks, et selleks, et Sinu lehe sisu oleks otsingumootorite jaoks optimeeritud. 

Sinu jaoks tähendab korralik SEO tegemine seda, et koduleht on internetis paremini nähtav, mistõttu tood oma kodulehele rohkem külastajaid. See omakorda suurenda päringute hulka, toob  kliente ja tõstab sooritatud tehingute arvu kasvu.

Google Analytics on põhjalik analüütikamoodul, mille abil saad täieliku ülevaate selle kohta, mida kodulehe eelkõige külastatakse, kaua seal vibitakse ja millised on lehed, mis üldse ei toimi.

Veebilehe valmistamine neile, kes soovivad käega katsutavaid tulemusi

  • +372 5623 0397
  • info@veebikoda.com

Copyright © OPS OÜ | Meie privaatsuspoliitika