Valmis kodulehed- vali endale sobilik lahendus

Rohkem kui 3000 müügile suunatud professionaalset valmiskujundust, mis toovad Sulle rohkem kliente.

Professionaalselt tehtud valmis kodulehed igale maitsele

Valmis kodulehed sobivad eelkõige väikese- ja keskmise suurusega ettevõtetele, kes soovivad saada kiirelt ja soodsalt kvaliteetse välimusega kodulehte, mis aitab kaasa ettevõtte turundamisel ja veebis nähtavaks tegemisel.

Hetkel on valida rohkem kui 3000 erineva kujunduse vahel. E-poodidele suunatud kujundusi on ca 900.

Otsingumootoritele optimeeritud kodulehed

SEO seadistamine

SEO seadistatud kodulehed. St et teeme sinu antud sisuga kõik selleks, et koduleht veebist võimalikult hästi leitav oleks.

Kodulehed sotsiaalmeedias nähtavaks

Sotsiaalmeedias nähtavaks

Aitame seadistada sotsiaalmeediakontosid ning liidestame selle sinu kodulehega

Kodulehed igale maitsele

Kujundused igale maitsele

Saad valida kas professionaalse valmiskujunduse vahel või rätseplahenduse käigus unikaalse kujundusega kodulehtede vahel.

Kodulehtede analüütika

Kodulehe sidumine Google Analyticsiga

See võimaldab jälgida ja analüüsida seda, mida külastajad sinu lehel teevad ning saadud tulemuste abil oma sisu veelgi paremini optimeerida.

Skaleeruvad kodulehed

Väikeste ekraanidega arvestav kujundus

Tegu on skaleeruva kujundusega, st. et ka väikestel mobiilseadmetelt vaadates on tekstid ja pildid hästi näha.

Valmis kodulehed

Nõustamine enne ja peale kodulehe valmimist

Nõustame sind kõikvõimalikel kodulehe valmistamisega seotud teemadel alates veebimajutaja valikust kuni märksõnade optimeerimiseni välja.

Valmis kodulehed – miks peaks just selle lahenduse valima?

Valmiskujunduse baasil kodulehe pakett tähendab seda, et Sina valid välja endale Themeforest.net keskkonnast välja sobiliku kujunduse. Seejärel meie muudame sellel logo ning sisestame saadetud materjali (tekstid, pildid jms). Kui kujundus seda võimaldab, siis kohendame ka värvi, elementide asetust jms. Kõige lõpus paigaldame veebilehe Sinu poolt valitud serverisse.

Themeforest.net keskkonnas on hetkel ca. 3000 erinevat WordPressile mõeldud valmiskujundust. Enamik neist on hoolikalt valmistatud ja sisaldavad märkimisväärsel hulgal seadistamisvõimalusi (kujunduse värv, kirja suurus jms).

Valmis kodulehed valmivad järgmiselt:

1

Vali välja kujundus

Aitame sind parima kujunduse valimisel igakülgselt.

2

Paigaldus ja seadistus

Paigaldame ja seadistame kujunduse vastavalt sinu soovidele (värvid, fondid, logo jms.)

3

Info sisestamine

Sisestame lehele soovitud info (tekstid, pildid, menüüd jne.) ja optimeerime selle otsingumootoritele.

4

Tõstame lehe üle

Tõstame lehe Sinu serverisse ing kontrollime, et kõik toimiks sama hästi kui meie serveris.

Valmiskujundusega kodulehtede galerii

Meie portfolio lehel oleme välja toonud mõned valmiskujundusega baasil tehtud kodulehed, mis Sulle inspiratsiooni võiksid anda.

Vaata lähemalt »

Endokrinoloog.ee - valmis kodulehed
EndoKrinoloog.ee
E-poe tegemine
Saemeister.ee
Valmis kodulehed - Iluteeninduskool.ee
Iluteeninduskool.ee

Millest sõltub valmiskujundusega kodulehe hind?

Valmiskujundusega kodulehed on oluliselt soodsamad kui personaalse kujundusega kodulehe tegemine. Siiski sõltub hind sõltub mitmest tegurist, mis enne selgeks tuleb rääkida.

Enne kodulehe tellimist proovi vastused välja mõelda järgmistele küsimustele:

Kas soovin kodulehte ainult eesti keeles või tuleb see mitmes keeles teha?

Kui palju tuleb lehele meie poolt sisestatavaid tekste (kõikide keelte peale kokku)?

Milliseid lisavõimalusi lisaks paketis juba olevatele lisaks vajan (nt. spetsiaalsed tellimisvormid, Facebooki moodul jms).

Milline saab olema sinu poolt soovitud kujunduse struktuur ja ülesehitus?

Milline saab olema soovitud kujunduse visuaalne pool? Leia veebist näidised, mis Sulle meeldivad.

Kas kõigele lisaks vajan juurde ka e-poodi? Kui jah, siis milliseid lisasid sinna juurde vajan (pangalingid, pakiautomaadid jne.)

Korduma Kippuvad Küsimused

Millised on hinna sees olevad baaslahendused?

Valmiskujundusega kodulehed sisaldavad endas sisuliselt kõiki olulisi kodulehe käivitamiseks vajalikke mooduleid.

Lisaks siin all nimetatud (ja hinna sees) olevatele võimalustele saad juurde tellida just need lisad, mida endale vaja on (nt. e-pood, broneerimissüsteemid jne.)

Hetkel oli valikus umbes 3000 erinevat professionaalset kujundust. Mõistlik oleks välja valida 3-4 kujundust ja nende lingid meile üle vaatamiseks saata – oma kogemuse pealt oskame sealt parimat soovitada. 

Või veel parem: Juhul, kui suur valik silme eest kirjuks võtab, siis anna märku ja valime sulle 4-5 kujundust üle vaatamiseks ise välja.

Valmis kodulehe kujundused on skaleeruvad, st kujundused kohanduvad erinevatele ekraanide suurustele automaatselt, mistõttu ka mobiilseadmete ekraanidelt on neid kenasti näha.

Skaleeruvus on ka Google üks rankingu argumente. St et mobiilseadmetele kohaldatud lehed on neilt tehtud otsingutes eespool lehtedest, mis ei ole skaleeruvad.

Hinna sees on ka otsimootoritele optimeerimine, st teeme sinu käest saadud materjaliga kõik selleks, et koduleht veebist paremini leitav oleks. Sellisel moel suurendame oluliselt sinu lehe leitavust.

Pane aga tähele, et kui soovid Googlest head tulemust saada, siis pead korralike ja põhjalike tekstide koostamisele panustama. Mida vähem on tekste ja mida kasinamad nad on, seda kehvem on tulemus otsingus. Seega – tasub korralike tekstide koostamisele mõelda.

Hinna sees on korralik galeriimoodul, mida on lihtne kasutada ja mis annab sulle võimaluses tervete albumite kaupa pilte üles laadida.

Kodulehele paigaldatud kontakti võtmise vorm võimaldab lehe külastajal sinuga ilma lehelt lahkumata e-posti teel ühendust võtta.

Google maps kaardirakenduse kodulehe külastajale võimaluse sinu kontori asukohata kuvada ja sinnajuurde ka kohale jõudmiseks vajalikke juhiseid näidata.

Google Analyticsi on põhjalik analüütikaprogramm, mille abil saad üksikasjalike info oma kodulehe külastatavuse statistika kohta.

Aitame sind parima veebiajautaja valimisel ja soovi korral saad ühe meie partneri käest ka veel lisaks 6 kuud tasuta veebimajutust. 

Peale seda kui koduleht on valmis saanud, tõstame selle sinu valitud veebimajutaja serverisse. Seal teeme omakorda kõik vajalikud seadistused selleks, et  koduleht võimalikult kiirelt ja tõrgeteta avaneks.

Meie pakutav garantiiaeg on 6 kuud. Selle aja jooksul teostame tasuta kõik väiksemad kodulehe sisu täiendamised ja tarkvara uuendused.

Erinevalt enamikest teenusepakkujatest saad meie käest kaasa väga põhjalikud kodulehe kasutamise juhendid, mis annavad vastuse kõikidele tekkida võivatele küsimustele. Juhendid on video, teksti ja pildi kujul.

Juhul kui midagi neist puudu jääb, siis valmistame sinu kodulehe eripärasid arvestades täiendavad materjalid.

Sisuhaldustarkvaraks on maailma enim kasutatav sisuhaldustarkvara WordPress. See on eestikeelne, mis teeb tema kasutamise veelgi lihtsamaks. 

Valmis kodulehed, mis on otsingumootoritele optimeeritud

Meie pakutavad valmis kodulehe arvestavad kõiki tänapäevaseid tehnikaid ning on väga korralikult otsingumootoritele optimeeritud (SEF veebiaadressid, META-kirjelduse ja märksõnade lisamine, H1 pealkirjad, märksõnadele optimeerimine, piltide ALT-tagid ja pealkirjad jms.) 

Taoline SEO seadistamine annab sulle võimaluse oma koduleht interneti otsingutulemustes märgatavalt paremini nähtavaks teha. See omakorda toob kodulehele rohkem külastajaid ja suurendab sooritatud tehingute arvu kasvu.

Valmis kodulehed neile, kes soovivad häid tulemusi

Valmis kodulehed
Scroll to Top