Kodulehtede tegemine –
teeme sulle kodulehe, mis toob kliente

Kui soovid kodulehte, mis on müügile suunatud ja otsingumootoritele kaudu hästi leitav, siis võta meiega ühendust.

Kodulehtede tegemine

Milline on meie kogemus?

Kodulehtede tegemine on tegevus, millega oleme tegelenud aastast 2008


Selle aja jooksul oleme valmistanud rohkem kui 400 kodulehte (neist e-poode ca 140) ja uhkusega peame mainima, et viimastel aastatel tuleb enamik meie töödest klientidelt, kes on meilt ka varem kodulehe tellinud või nende antud soovituste kaudu. See näitab üles suurt usaldust meie eelnevate tegemiste osas.

6 põhjust, miks meie valmistatud lehte tellida

Oma rohketelt klientidelt saadud tagasiside põhjal võime julgelt välja tuua järgmised kasutegurid, mis Sind ootavad

Kodulehe valmistamine

Internetist hästi leitavad lehed

Parimatele tänapäevastele SEO praktikatele tuginedes optimeerime toote- ja sisukirjeldused nii, et tulemusena suurendad oma toodete leitavust mitmekordselt.

Kodulehe valmistamine - Graafiline disain

Väga kasutajasõbralik

Meie valmistatud kodulehed on selge ja müügile suunatud ülesehitusega, mis võimaldab kliente Sinu poolt enim suunatud tegevusele suunata. Nii saad rohkem tehinguid.

Kodulehe valmistamine

Ilusa disainiga kodulehed

Vastavalt soovile valmistame e-poe kas valmiskujunduse või personaalse kujunduse baasil. Mõlemal juhul on tagatud kooskõla müüdavate toodete eripära ja poe üldise meeleoluga.

Kodulehtede analüütika

Lihtne hallata ka IT kaugele inimesele

Kasutame kodulehtede tegemisel maailmas laialt levinud WordPressi sisuhaldustarkvara, mida on lihtne kasutada. Kaasa anname põhjalikud videojuhendid, mis igal hetkel tuge pakuvad.

Kodulehe valmistamine

Koduleht on kergesti edasi arendatav

Kuivõrd WordPressi arendajaid on väga palju, siis juhul kui tulevikus soovid oma kodulehte edasi arendada (lisada e-pood, broneerimisklaneder jms.) või soovid sellele lisavõimalusi, siis on seda avatud lähtekoodi tõttu võimalik kenasti teha.

Kodulehe valmistamine

Grantiiaeg tehtud töödele 6 kuud

Kodulehtede tegemine tähendab ka seda, et kõikidele meie tehtud töödega saad kaasa 6-kuulise garantii. Selle käigus teostame lehel kõik tehnilised muudatused ja uuendused tasuta. Lisaks saad kaasa ka põhjalikud lehe haldamise juhendid.

Kodulehtede tegemine ja otsingumootoritele optimeerimine


Personaalne kujundus vastavalt Sinu soovile

Kodulehtede tegemine personaalse kujundusena sobib sellele ettevõttele, kellel on endal juba olemas kujutluspilt selle kohta, milline nende koduleht välja peaks nägema ja kes soovivad oma ideid kodulehel teoks teha.

Koduleht on Sinu ettevõtte visiitkaart internetis, mistõttu tuleb hoolikalt teenuse pakkujat valida. Veebikoda pakub kvaliteetset teenust valmistades soodsalt kõikidele tänapäeva nõudmistele vastavaid kodulehti.

Valmiskujunduse baasil leht vastavalt Sinu soovile

Kodulehtede tegemine valmiskujunduse baasil sobib eelkõige neile, kes soovivad saada kiirelt ja soodsalt kvaliteetse välimusega kodulehte, mis aitab kaasa ettevõtte turundamisel ja veebis nähtavaks tegemisel.

E-poodide valmistamine


Teeme Sulle e-poe, mis on hõlpsasti kasutatav ka IT-kaugele inimesele.

E-poe valmistamine toimub tihedas koostöös Sinuga, mistõttu enne töö alustamist kaardistame Sinu soovid ja vajadused. Selle tulemusena valmib tulemus, mille abil saad veebis oma tooteid oluliselt edukamalt müüa

Otsingumootoritele optimeerimine

Kodulehtede tegemine tähendab muuhulgas ka seda, et vaatame läbi kõik lehele minevad tekstid ja parimatele tänapäevastele SEO praktikatele tuginedes optimeerime toote- ja sisukirjeldused nii, et tulemusena suurendad oma toodete leitavust mitmekordselt.

Sinu jaoks tähendab see seda, et saad oluliselt rohkem külastajaid, mis omakorda võrdub rohkemate võimalustega tehingute tegemiseks.

Korduma kippuvad küsimused


On terve hulk küsimusi, mida meie kliendid meilt pidevalt küsivad. Seetõttu on mõistlik neile vastused siinsamas kohe välja tuua.

Kodulehe valmistamisel sõltub hind mitmetest teguritest. Neist peamised on kujunduse valik (kas valmis- või unikaalne kujundus), soovitatavad lisamoodulid (e-pood, broneerimissüsteemid jne.).

Rusikareegel on see, et mida rohkem erinevaid keerukaid lahendusi lehele tuleb, seda suurem on ka projekti hind.

Jah, kõik meie tehtud kodulehed on mobiilseadmete ekraanidele kohaldatud (responsive kujundus). See tähendab, et sõltumata ekraani suurusest on lehte ikkagi mugav kasutada.

Juhul kui oled eelnevalt kasvõi veidike Wordi dokumentide koostamise ja internetiga kokku puutunud, siis ei tohiks olla. Lisaks saad kaasa põhjalikud eestikeelsed kasutusjuhised (videod, tekstid, pildid), mille abil muudatuste tegemine peaks veelgi lihtsam olema.

Jah, loomulikult. Kõikide kodulehe tegemisega seotud küsimustega võid ka edaspidi meie poole pöörduda.

Sõltumata kujunduse valikust (valmis- või unikaalne kujundus) on hinna sees kõik lehe toimiseks vajalikud asjad – WordPressi sisuhaldustarkvara, galeriide, kontaktvormid ja otsingumootoritele optimeerimine.

Ei, seda teensut me ei paku. Samas saame sulle soovitada oma koostööpartnereid.

Jah, soovi korral koostame ka otsingumootoritele optimeeritud sisutekste. Hinnapäringut tehes anna sellest märku, et saaksime täpse pakkumise teha.

Meie ise tõlkmisega ei tegele, aga saame sulle soovitada meie koostööpartnereid.

Siinkohal pane tähele, et kodulehe tegemine mitmekeelsena eeldab tekstide sisestamist igas keeles eraldi.

Jah, loomulikult. Kui on vajadus, siis saada meile vajalikud andmed ja ühildame lehe ka sellega. 

Juhul kui veebimajutajat, kelle teenus on Eesti parimate seas, siis oskame sind ka selles osas nõustada ja soovitusi jagada. Soovi korral saad ühelt meie partnerilt ka veel 6 kuud tasuta veebimajutust. 

Ei pea, sest selle teeme me ise ära. Lisaks seadistame sinu serveri veel ka selliselt,  et leht võimalikult kiirelt ja sujuvalt avaneks.

Anname enda tehtavale tööle 6 kuud garantiid, mille kestel teeme muuhulgas tasuta ära sisuhaldustarkvara uuendused.

Kas soovid kodulehte, mis toob rohkem kliente?

  • +372 5623 0397
  • info@veebikoda.com

Copyright © OPS OÜ | Meie privaatsuspoliitika