Kodulehtede tegemine – Teeme Sulle kodulehe, mis toob kliente

Kui soovid kodulehte, mis on müügile suunatud ja otsingumootoritele kaudu hästi leitav, siis võta meiega ühendust.

Milline on meie kogemus?

Kodulehtede tegemine on tegevus, millega oleme tegelenud aastast 2008

Selle aja jooksul oleme valmistanud ca. 150 kodulehte ja uhkusega peame mainima, et viimastel aastatel tuleb enamik meie töödest klientidelt, kes on meilt ka varem kodulehe tellinud või nende antud soovituste kaudu. See näitab üles suurt usaldust meie eelnevate tegemiste osas.

Kodulehtede tegemine ja otsingumootoritele optimeerimine

Personaalne kujundus vastavalt Sinu soovile

Kodulehtede tegemine personaalse kujundusena sobib sellele ettevõttele, kellel on endal juba olemas kujutluspilt selle kohta, milline nende koduleht välja peaks nägema ja kes soovivad oma ideid kodulehel teoks teha.

Koduleht on Sinu ettevõtte visiitkaart internetis, mistõttu tuleb hoolikalt teenuse pakkujat valida. Veebikoda pakub kvaliteetset teenust valmistades soodsalt kõikidele tänapäeva nõudmistele vastavaid kodulehti.

Professionaalse valmiskujunduse baasil kodulehtede tegemine

Kodulehtede tegemine valmiskujunduse baasil sobib eelkõige neile, kes soovivad saada kiirelt ja soodsalt kvaliteetse välimusega kodulehte, mis aitab kaasa ettevõtte turundamisel ja veebis nähtavaks tegemisel.

Kodulehtede tegemine
E-poodide tegemine

E-poodide valmistamine

Teeme Sulle e-poe, mis on hõlpsasti kasutatav ka IT-kaugele inimesele.

E-poe valmistamine toimub tihedas koostöös Sinuga, mistõttu enne töö alustamist kaardistame Sinu soovid ja vajadused. Selle tulemusena valmib tulemus, mille abil saad veebis oma tooteid oluliselt edukamalt müüa

Otsingumootoritele optimeerimine

Kodulehtede tegemine tähendab muuhulgas ka seda, et vaatame läbi kõik lehele minevad tekstid ja parimatele tänapäevastele SEO praktikatele tuginedes optimeerime toote- ja sisukirjeldused nii, et tulemusena suurendad oma toodete leitavust mitmekordselt.

Sinu jaoks tähendab see seda, et saad oluliselt rohkem külastajaid, mis omakorda võrdub rohkemate võimalustega tehingute tegemiseks.

6 põhjust, miks meie valmistatud lehte tellida

Oma rohketelt klientidelt saadud tagasiside põhjal võime julgelt välja tuua järgmised kasutegurid, mis Sind ootavad:

Väga kasutajasõbralik

Meie valmistatud kodulehed on selge ja müügile suunatud ülesehitusega, mis võimaldab kliente Sinu poolt enim suunatud tegevusele suunata.

Lihtne hallata ka IT kaugele inimesele

Kasutame kodulehtede tegemisel WordPressi sisuhaldustarkvara. Kaasa anname põhjalikud videojuhendid, mis igal hetkel tuge pakuvad.

Ilusa disainiga kodulehed

Vastavalt soovile valmistame e-poe kas valmiskujunduse või personaalse kujunduse baasil. Mõlemal juhul on tagatud kooskõla müüdavate toodete eripära ja poe üldise meeleoluga.

Internetist hästi leitav

Parimatele tänapäevastele SEO praktikatele tuginedes optimeerime toote- ja sisukirjeldused nii, et tulemusena suurendad oma toodete leitavust mitmekordselt.

Koduleht on kergesti edasi arendatav

Kui soovid tulevikus oma kodulehte edasi arendada või soovid sellele lisavõimalusi, siis on seda avatud lähtekoodi tõttu võimalik kenasti teha.

6 kuud garantiid

Kodulehtede tegemine tähendab ka seda, et kõikidele meie tehtud töödega saad kaasa 6-kuulise garantii. Selle käigus teostame lehel kõik tehnilised muudatused ja uuendused tasuta.

Telli endale koduleht, mis toob rohkem kliente

Sisesta oma andmed