Kodulehe tegemine – Veebikoda

 

Kodulehe tegemine

Teeme Sulle kodulehe, mis on otsingumootorite kaudu hästi leitav ja mis tõstab müüki


Võta meiega ühendust »

Kodulehe tegemine neile, kes vajavad käega katsutavaid tulemusi

Koduleht on Sinu ettevõtte visiitkaart internetis, mistõttu tuleb hoolikalt teenuse pakkujat valida. Veebikoda pakub kvaliteetset teenust valmistades soodsalt kõikidele tänapäeva nõudmistele vastavaid kodulehti. Meie valmistatud kodulehed on internetist hästi leitavad ja müügi tegemisele orienteeritud.

Sinu jaoks tähendab see eelkõige rohkem külastajaid lehel, st et saad võimaluse ka oma toodet või teenust paremini müüa.

Kodulehe tegemine

Klientide sõnul iseloomustab meie poolt pakutavaid teenuseid peamiselt:

Kodulehe tegemine on läbimõeldud tegevus

Oleme tänaseks valmistanud rohkem kui 150 erineva profiiliga kodulehte ja uhukusega peame mainima, et pea pooled klientidest jõuavad meieni soovituste kaudu.

Professionaalne suhtumine klientidesse

Me ei eelda, et kodulehe tegemine on valdkond, mida kõik tunnevad. Seega oleme valmis alates esimesest kontaktist oma kliente suunama ja harima nii, et tulemus saaks vägagi efektiivne.

Kodulehe tegemine taskukohase hinnaga

Meie teenuse hinnad ei ole üle mõistuse suured vaid peaksid olema taskukohased pea kõigile. Tasu ainult reaalselt tehtava töö eest ja “õhku” oma teenuse hindadesse sisse ei kirjuta.

Paindlik ja kiire probleemide lahendus

Juhul kui Sinu lehel on vaja muudatusi teha või üles kerkinud tõkkeid kõrvaldada, siis vastuse saad meilt üldjuhul juba mõne tunni jooksul.

6 kuud teenuse garantiid

Kodulehe tegemine tähendab muuhulgas ka seda, et peale lehe üle andmist anname oma tehtud töödele 6-kuulise garantii. Selle aja jooksul teostame kõik kodulehe tarkvarauuendused tasuta

Põhjalikud kodulehe kasutamise juhised

Tellides meilt kodulehe saad kaasa väga põhjalikud kodulehe kasutamise videoõpetused, mille abil on lehe sisu muutmine lihtne ka IT-kaugele inimesele. Lisaks oleme valmis alati ka Sinu lehe kohta eraldi juhise valmis tegema.

E-poe tegemine

Meie klientide antud tagasiside

Veebikoda tehtud leht tõi meile rohkem tehinguid

“Kui alguses valisin veebilehe tegijat hinna järgi, siis tänaseks olen aru saanud, et odav hind ei tohiks küll olla peamine kriteerium.

Koduleht valmis kiiresti ja täpselt selline nagu soovisin. Vastavalt kokkuleppele monitooris ja täiendas Veebikoda meie lehte peale selle valmimist veel pool aastat. Selle tulemusena paranes meie lehe leitavus veebis märkimisväärselt ja enamik meie soovitud märksõnu on ka Google avalehel meie lehele viitamas.

Võrreldes eelmiste aastatega tähendas see meie jaoks aga seda, et me saime palju rohkem tehinguid.”
Aiacentrum.ee
Ivo MIller
Aiacentrum OÜ juhatuse liige / aiacentrum.ee

Veebikoda on professionaalne veebiarenduse koostööpartner!

“Tööprotsessiga jäime väga rahule ja seda järgmistel põhjustel:

  • Kõikidele palvetele ja muutustele reageeriti kiirelt
  • Veebimeeskonna tugi isegi siis, kui koduleht on juba valmis
  • Väga põhjalikud ja arusaadavad selgitused
  • Nipid kuidas oma koduleht Googles nähtavaks teha

Suur tänu meeldiva koostöö eest! Saime kvaliteetse ja ootusele vastava tulemuse.”

http://www.nwtsolutions.ee/
Alina Djadeva
N.W.T. Solutions / nwtsolutions.ee

Soovitame Veebikoda ka teistele meeleldi

“Mul on tõesti hea meel, et veebikoja näol on meil olemas partner, kes meile superhea kodulehe tegi ja kellelt kiiresti ja kompetentset abi saab.

Veebilehe tegemine toimus kiirelt ja valutult. Mitmed tuttavad on meie kodulehte kiitnud ja küsinud, kes selle tegi? Olen Teie kontaktid parimate soovitustega edasi andnud ja teen seda ka tulevikus meeleldi!”
Kodulehtede valmistamine - CrossFit Tartu
Ain Lubi
CrossFit Tartu / crossfittartu.ee

Suurepärane teenus nii enne kui ka pärast lehe üle andmist

“Olen absoluutselt kindel, et antud valdkonnas ei leia te mitte kuskilt mujalt paremat klienditeenindust kui siit.

Hinnapakkumist küsisin julgesti vähemalt kümnest ettevõttest. Endale sobiva pakkumise sain justnimelt Veebikodast – mitte vaid hinna poolest vaid ka pakkumises sisalduvate tööde poolest.

Eriti hämmastavaks pean ma just müügijärgset teenindust – kui keskmine veebikujunduse valmistaja jätaks kliendipärast töö valmimist omapead, on Veebikoda alati valmis vastama küsimustele ning isegi tegelema väiksemate muudatustega kodulehel, millega ma ise hakkama ei saa.”
Arvutiakud.ee e-pood
Ragnar Raid
arvutiakud.ee

Professionaalne ja kiire teenindus

“Väga positiivne veebilehe tegemine ja sellega kaasnev protsess läbitud. Selle käigus kogesime väga professionaalset, põhjalikku ja kiiret teenindust.

Tänu väga põhjalikele selgitustöödele sai Veebilehe tegemine ja sellega seotud tegevused suhteliselt selgeks ka võhikule. Olen suured tänud võlgu inimesele, kes mulle Veebikoda soovitas. Veel suuremad tänud aga Veebikodale, sest ilma nendeta ei oleks ka minu kodulehekülge sündinud.”
Kodulehtede valmistamine - Arhgild
Liia Keskküla
Arhitektuuribüroo Arhgild / arhgild.ee

Kiire ja korralik töö!

“Sõbralik, mõistev suhtumine on oluline eriti minu puhul, kes ma ise ei ole just arvutiinimene. Alati abivalmis vastama hiljem tekkivatele küsimustele, mis on minu jaoks väga oluline.

Kui veebilehe tegemine läbi sai, siis sain kaasa korrektselt vormistatud õppevideod- puust ja punaseks tehtuna nii, et ise oma kodulehe haldamine (tekstid ja fotod jne) on üsna lihtne. Lisaks oli liitumine Google Analyticsiga hea soovitus, mille peale ise poleks tulnud. Annab mulle parema ülevaate selle kohta, kuidas kliendid mind leiavad.

Mis kõige tähtsam- olen Veebikoda juba oma sõpradele soovitanud! :)”
digitikand
Siiri Tuulik
digitikand.ee

Olen Veebikoda pakutud teenuse kvaliteediga väga rahul

“Veebilehe tegemine ja ka nõustamise protsess oli väga professionaalne. Klienditeenindus on ka viis pluss- hiljemalt päeva-paari jooksul on tavaliselt kõik minu mured omale lahenduse leidnud. Aeg-ajalt võetakse minuga ise ühendust ja antakse märku, millised kodulehte parendavad hooldustööd on vahepeal ära tehtud.

Mis puutub sisuhalduse kasutusmugavust, siis tuleb öelda, et isegi kui ma arvutitest midagi ei teaks, oleks see väga lihtne kaasa antavate videojuhendite kasutamisel selgeks saada.

Lisaks kodulehele saime endale ka lisad, millele me enne mõelnud ei olnud- veebipõhine arvete saatmine ja nii öelda kodukontor, milleta praegu ei oskakski enam toimetada. Kõik on nüüd käe-jala juures ja kliendihaldust saan teha ükskõik, millisest maailma nurgast.“
Hmm.ee
Kätlin Ennok
OÜ Hea Maitse Meeskond / hmm.ee

Koduleht sai selline nagu soovisin ja peale ka…

“Veebilehe tegemine oli juba mõnda aega mõttes kuna vajadus tema järele tekkis sellest, et paljud kliendid soovisid esimese kontakti loomise järel internetist minu pakutavate toodete näidiseid näha. Pöördusin abi saamiseks Veebikoda poole ja siiani olen teenusega väga rahul.

Kodulehe tegemine toimus kahepoolse aktiivse koostööna ja koduleht sai selline nagu soovisin ja peale ka. Lisaks hulganisti soovitusi ja nõuandeid, kuidas ennast paremini internetis nähtavaks teha.

Klienditugi on ka kadestamisväärne- paari tunniga on siiani kõik mured lahenduse saanud. Kuidas ma aga oma kodulehe tulemuslikkust mõõdan? Mõne kuuga oli koduleht temale tehtud kulutused juba tagasi teeninud.”
veebilehtede valmistamine
Erkki Järvekülg
Nahasi- kõik nahatööd ühest kohast / nahaasi.com

Me ei jäänud oma kodulehega üksi

“Veebilehe tegemine oli mõttes juba mitu aastat. Valmimine venis seetõttu, et olime selles valdkonnas rumalavõitu ja ei teadnud kodulehe majutusest, võimalustest ega muust sellega seonduvast praktiliselt midagi. Kodulehe tegemise pakkumisi tuli postkasti küll, julgust neid usaldada aga ei jätkunud – tehakse midagi valmis, maksad raha ära ja edasi…?

Tuttava soovituse peale võtsime lõpuks Veebikodaga ühendust. Saime kokku, arutasime teemat, saime vastuseid esimestele rumalatele küsimustele ja juba paari nädala pärast oli toorik valmis. Alles siis hakkas tekkima ettekujutus, mida meie koduleht sisaldama peaks. Tehtud töö sai meile üle antud koos asjaliku juhendamisega kodulehe haldamise osas.

Kodulehe tegemine tõi kaasa ka juhendid koos põhjalike videoõpetustega. Ja kõige tähtsam meie jaoks on see, et me ei jäänud oma kodulehega üksi – veel praegugi (6 kuud hiljem) ja ka edaspidi pöördume Veebikoda poole küsimustega ja saame alati abi. SUPER SUHTUMINE!”
ovaal
Vitali Hohlov
Tööriietekauplus OVAAL / ovaal.net

Nad oskavad teha internetis hästi leitavat lehte

“Soovisime ettevõttele kodulehte, mis oleks internetis leitav, silmale meeldiv ja tooks juurde kliente. Veebikoja leidsin internetist otsinguga, mis näitab hästi, et nad oskavad teha internetis hästi leitavat veebilehte.

Hinnapakkumine tuli päringule järgneval päeval, hind oli väga hea ja mis eriti tähtis – oli ilusti lahti kirjutatud, mis hinnas sisaldub.

Veebilehe tegemine toimus kiiremini kui oodatud ja ettevõtte töötajad olid rahul, et meid tutvustab selline ilus leht. Kohe pärast veebilehe ülespanemist tunti meie ettevõtte vastu huvi – kontaktivormi kaudu saabus kiri.”
Kodulehtede valmistamine - Reimax Electronics
Rein Vaimel
Reimax Electronics / reimax.ee

Kasutajatugi jätkub ka siis, kui leht juba valmis on

“Tahame esile tõsta kodulehe valmimisprotsessi positiivset meeleolu, mida omalt poolt väga oluliseks peame.

Samuti tahame Veebikoda puhul esile tõsta järgmiseid asju:

  • kiire vastamine esimesele järelpärimisele,
  • soovitused ja nõuanded, kuidas tellija oma nägemuse koduleheks saab,
  • juhised, mille järgi igaüks on võimeline oma kodulehte haldama,
  • kõik see positiivne suhtumine ja kasutajatugi jätkub ka siis, kui leht juba valmis on.”

Kodulehe loomine - Eesti Allveeliit
Õnne Pollisinski
Eesti Allveeliit / allveeliit.ee

Oma tegemistesse pühendunud inimesed

“Tänapäeva innovatsioonis ja pidevas muutumises on minul igatahes juba keeruline üllatuda ,ehk uued asjad justkui ei “võta kohalt” moel kui seda võis tunnetada kümmekond aastat tagasi.

Küll aga üllatavad mind endiselt oma tegemistesse pühendunud inimesed oma suhtumisega. Seda saab kindlasti ütelda Veebikoda kohta, kes on aidanud luua minu ettevõttele veebilehe ja seda ka vajadusel aidanud mudida kui soovi selleks olen avaldanud.

Julgen soovitada Veebikoda kõigile oma koostööpartneriks kui jutt käib veebi arendustest, sest see teenus on kaugelt parem kui lubatud.”
Kodulehtede tegemine - Kalme.eu
Indrek Kalme
INC Haldus OÜ / kalme.eu

Kiire ja asjalik töö

“Kiire ja asjalik töö. Sõbralik suhtumine ning kui vaja, siis tehakse kõik puust ja punaseks ette!

Alguses arvasin, et veebilehe tegemine on väga aeglane ja raske protsess, kuid juba paari nädalaga oli mul leht valmis ning põhjalikud juhised ning videod, kuidas edasi toimetada, samuti kaasas. Kindlasti soovitan Veebikoda ka teistele oma tuttavatele!”
ElisaLaisa.com kodulehe valmistamine
Elisa Oras
Follow the Intuition / followtheintuition.com

Hind taskukohane igale

“Adeli Eesti Rehabilitatsioonikeskus tänab Veebikoda väga kiire ja professionaalse töö eest. Veebilehe tegemine toimus kiiresti. Kõikidele meie nõudmistele vastav koduleht sai valmis kahe päevaga!

Hind taskukohane igale. Soovitan kindlasti Veebikoda ka teistele.”
Veebilehe tegemine
Riina Kallaste
Adeli rehabilitatsioonikeskus

Tulemusega 100% rahul ja soovitame julgelt ka teistele

„uue veebilehe tegemine oli meil päevakorral juba pikemat aega, kuid muude tegemiste tõttu sai seda pidevalt edasi lükatud. Lõpuks oli vana leht ennast nii ammendanud, et vajas kiiremas korras ajakohastamist.

Veebikoda kontaktid leidsime interneti otsingust ja kohe esimesest vahetatud kirjast võis välja lugeda tõsist suhtumist töösse ning sõbralikkust klientide suhtes. Me ei pidanud pettuma – koostöö sujus ladusalt ja kokkulepitud tähtajaks oli töö lõpetatud. Tulemusega 100% rahul ja soovitame julgelt ka teistele!“
metsaburoo
Tõnis Danilov
Metsabüroo OÜ /metsabyroo.ee

E-pood valmis kiiresti ja professionaalselt

“Täname Veebikoda kiire ja professionaalse töö eest meie e-poe tegemisel. Meil oli kindel visioon, millisena oma e-poodi näha soovime. Tulemusega jäime väga rahule. Meile meeldisid ka asjakohased nõuanded, miks osad meie ideed ei ole kõige otstarbekamad ja nende argumenteeritud põhjendused, kuidas võiks asja paremini lahendada.

Klienditugi oli väga kiire ja põhjalik. Mõnikord seisis töö pigem meiepoolse viivituse taga. Hinna ja kvaliteedi suhe on igati mõistlik ja soovitame Veebikoda julgelt kõigile.”
veebilehtede valmistamine
Katrin Pulk ja Rain Rammi
arisees.ee

Mõistlik hind ning argumenteeritud pakkumine

“Olen kodulehe lõpptulemusega väga rahul. Algselt olin pisut umbusklik kuna polnud Veebikojast midagi kuulnud ja teades ennast, olen pisidetailide suhtes väga kriitiline.

Mõistlik hind ning argumenteeritum pakkumine võrreldes teiste kahe pakkujaga kallutas kaalukausi lõpuks Veebikoja kasuks. Kõiki minu väiksemaidki soove arvestati, samuti olen väga tänulik professionaalse nõustamise ning selgitamise eest, mis kõikide tegevustega kaasnes.

Kokkuvõttes sain väga kiire, kannatliku ja sõbraliku koostöö osaliseks, mille tulemusena valmis toimiv ja atraktiivne koduleht, mis vastab kõikidele minu ootustele 100 %.”
Topdoor OÜ
Roman Õunap
Topdoor OÜ / topdoor.ee

Head nõuandeid, mis on kaetud teostuse reaalse kvaliteediga.

“Mida me otsime, kui valime teenusepakkujat? Eelkõige teenus pakkuja avatud intelligentset sõbralikkust, ärakuulamist, professionaalseid soovitusi ja häid nõuandeid, mis on omakorda kaetud teostuse reaalse kvaliteediga. Sellise kogumi leidsin selles superlahedas firmas, kellelt tellisin oma uue kodulehe. “

Suured tänud, VEEBIKODA! VEEBIKODA võib täiega soovitada !
Emmebeebi.ee e-pood
Maie Lahe
Emmele ja beebile OÜ / emmebeebi.ee

Super töö! Kindlasti soovitan ka teistele

“KIIDAN, koduleht näeb väga hea välja ja isegi parem kui see minu peas kujutatuna oli. Super töö, ausalt olen väga rahul. Leht on eriline, omanäoline ja see värvikobinatsioon on meeldejääv. Super luks! Kindlasti soovitaksin Veebikoda ka teistele”
Päikesekiisu e-pood
Kersti Virro
Sunny Kitty OÜ

Professionaalsed tegijad

“Aitäh koostöö eest. Kodulehe tegemine oli kiire, produktiivne – kohe näha, et tegemist professionaaliga.”
Penopolüstürooli lõikeseadmete ja tarvikute e-pood
Hotwire Systems
Hotwire Systems OÜ / shop.hotwiresystems.com

Lõpptulemus on hinna ja kvaliteedi osas super

“Soovisime Ühingule tänapäevast kodulehte. Meie jaoks oli oluline ka hind ja lõpptulemus on hinna ja kvaliteedi osas super, rääkimata kogu protsessist, mis toimis õlitatult. Kõik meie ideed ja soovid saime kodulehele “installeerida”.

Mulje jäi kui väga professionaalsest ettevõttest, kes näeb ja ennetab kliendi soove.”
kogelus
Ermo Veiks
MTÜ Eesti Kogelejate Ühing / kogelus.ee

Põhjalikkus ja teemateadlikkus

“Otsisime pikalt uue veebi tegemiseks koostööpartnerit. Suhtlus Veebikojaga hakkas kohe alguses meeldima. Nende põhjalikkus ja teemateadlikkus olid meeldivaks üllatuseks.

Ka lõpptulemusega jäime väga rahule. Isegi peale kavandi kinnitamist ei lõpetanud nad kaasa mõtlemast ja pakkusid veelgi parema variandi välja. Töö kiire ja korralik. Kindlasti kasutame ka tulevikus nende teenust.
Tänud teile!”
Avatar Tõlkebüroo
Hotwire Systems
Hotwire Systems OÜ / shop.hotwiresystems.com

Veebikoda teab kodulehtedest kõike

“Veebilehe tegemine on huvitav protsess – sul on oma ettekujutus ja eesmärk, et milline soovitud koduleht olema peaks ja siis toimub info liikumine – palju kordi edasi ja tagasi ning siis ühel hetkel on kõik ideaalselt paigas. Veeblieht on just täpselt selline, nagu soovisid. See on tore hetk!

Oli hea õnn leida selline partner, kellega kodulehe tegemine sujus hästi, sest oleks võinud ka teisiti minna. Minu puhul on tegemist esimese veebilehega, aga pean ütlema, et ma ei muretse, et kas saan selle käigushoidmisega hakkama, sest mulle pandi kaasa hulk juhiseid ja senisele suhtlusele tuginedes on välja kujunenud usaldus, et võin vajadusel nõu küsida.

Minu kogemus oli, et Veebikoda teab kodulehtedest kõike! Soovitan”
Mikrotsement.ee
Kadri Klais
Mikrotsement OÜ / mikrotsement.ee

Klientidele orienteeritud teenindus, mis ei lõppe töö valmimisega

“Otsides meie organisatsioonile uue kodulehe loojat, ei osanud me unistadagi säärasest koostööst! Lisaks suurepärasele hinna-kvaliteedi suhtele pakuvad Veebikoda professionaalid kliendile orienteeritud teenindust, mis ei lõppe töö valmimisega.

Oleme saanud igakülgset abi, nõu ja tuge nii kodulehe loomise kui ka töö üleandmise järgsel perioodil. Kui otsid asjatundlikku, kvaliteetset ja meeldivat kogemust, soovitame Veebikoja teenuseid!”
Eesti Haridustöötajate liit ehl.org.ee
Eesti Haridustöötajate Liit
ehl.org.ee
Valmiskujundusega kodulehed
Võta meiega ühendust »
Saada päring »
Võta meiega ühendust »

Telefon: +372 5623 0397 | E-mail: info@veebikoda.com

Saada päring »

Sinu andmed

Sisesta oma andmed, et saaksime Sinuga ühendust võttaScroll to Top