Kodulehe valmistamine - blogi

Veebimajutus – Soodne Siteground.com

Veebimajutus - Siteground.comVeebimajutus on asi, mille kohta paljud meie kliendid on meie käest ikka ja jälle soovitusi küsinud. Seega on ütlemata hea meel teatada, et oleme käed löönud üle maailma tuntud Siteground.com veebihostingu pakkujaga.

Olgem ausad – iga veebimajutus kannatab serveri maas oleku aja käes. Tõsiselt! Me ise ei pane seda küll tähelegi, sest enamasti toimub see sel ajal, kui me oma lehte ei külasta. Küll aga pean märkima, et mõne veebimajutaja puhul on need serveri maas oleku ajad vägagi märgatavad.

Siteground.com on meie koostööpartner, kes pakub 99,9% serveri ülaloleku garantiid. Sinu jaoks tähendab see seda, et veebimajutus on asi, mille pärast sa ülemäära muretsema ei pea – sinu leht on korralikult üleval ja klientidele saadaval.

Veebimajutus, mille serverid asuvad kolmel erineval kontinendil

Juhul, kui sinu äri ulatub väljapoole Eesti piire, siis on Siteground.com veebimajutus sulle sobilik ka seetõttu, et nende serverid asuvad kolmel erineval kontinendil. Sinu jaoks tähendab see eelkõige seda, et sõltumata kodulehe külastaja asukohast, avanevad lehed kiiresti.

Lisakiirust annab juurde veel ka tasuta CloudFlare CDN, mida saad lehe kiiremaks avamiseks kasutada. Eraldi pean veel märkima seda, et Siteground.com serverid on eelkõige WordPressi, Joomla ja Magento platvormidele kohaldatud. Kuivõrd just neid kolme platvormi kasutatakse kodulehtede valmistamisel väga palju, siis ka see annab lehe avanemise kiirusele oluliselt juurde.

24/7 tehniline tugi

Omadest kogemustest teame kinnitada, et LiveChat tugi on seal suurepärane. Üldiselt ei kulu teenindaja liini otsa saamiseks üle paari minuti ja enamik küsimustest saavad sellesama vestluse käigus lahenduse.

Veebimajutus, mille soodsaim pakett maksab 7,95 €/aastas

Meie jagatud lingi kaudu saad Sitegroundilt suure lisasoodustuse, st et soodsaima paketi hind on 7,95€ aasta eest. Pane tähele, et tavahind sellel paketil on 7,95€/kuu.

Pakettide ja muu ülejäänud info leiad kas menüü Teenused>>Veebimajutus alt või klikkides siia. Kui soovid ka ise sellest soodsast pakkumisest osa saada, siis kliki sel lehel ühel kirjelduse juures antud nuppudest ja sind ootabki soodne veebimajutus.

  • +372 5623 0397
  • info@veebikoda.com

Copyright © OPS OÜ | Meie privaatsuspoliitika