Kodulehe valmistamine - blogi

Kuidas teha kodulehte? (video)

Kuidas teha kodulehte?Viimasel ajal on mitu head tuttavat hakanud huvi tundma selle vastu, kuidas teha kodulehte. Kõrvaltvaatajale võib see esmapilgul väga keeruline tunduda, aga tegelikkuses on asi oluliselt lihtsam kui sa arvatagi oskad.

Jah, kui kunagi pidi omama teadmise selle kohta, kuidas kirjutada HTML koodi, siis tänapäeval on võimalik koduleht valmis saada. Selles postituses teengi kiire ülevaate selle kohta, kuidas teha kodulehte ilma, et sa programmeerimisest midagi teaksid.

Kui soovid saada rohkem lisateadmisi, siis vaata kindlasti meie kodulehe valmistamise e-kursust: selles räägime kõikidest kodulehe valmistamisega seotud aspektidest oluliselt põhjalikumalt.

Kuidas teha kodulehte kasutades sisuhaldustarkvara WordPress?

  • Lae alla WordPress ja salvesta see oma arvutisse. Tegu on juba eestikeelseks tehtud WordPressi versiooniga.
  • Lae failid FTP kliendi abil oma veebiserverisse üles. Kaks võimalust: a. pakitud failina (siis peab veebimajutuaja serveris olev failihaldur kokku- ja lahtipakkimist võimaldama) Kui kasutad cPanelit, siis lahtipakkimise kohta leiad video SIIT.   b. pakid failid arvutisse lahti ja laed veebi üles. Esimene versioon on kiirem.
  • Selle kohta, kuidas cPanelit kasutades FTP kasutamise kohta vaata all olevaid videosid- juhul, kui kasutad Firefoxi, siis video FireFTP kasutamine. Kui kasutad FileZillat, siis FileZilla kasutamine.
  • Mine sellele veebiaadressile, kuhu sa oma lehte paigaldama hakkad, nt www.minusait.ee. Kõik eelräägitu ja nüüdsest järgnev on olemas ka all olevas videos.

Kodulehe paigaldamine oma veebiserverisse

 FileZilla FTP programmi kasutamine

1. Lae alla FileZilla. Leiad viimase versiooni SIIT.

2. Paigalda see oma arvutisse

3. Vaata kasutamise kohta käivat videoõpetust

  • +372 5623 0397
  • info@veebikoda.com

Copyright © OPS OÜ | Meie privaatsuspoliitika