Woocommerce sooduskupongide lisamine on suurepärane moodus uute klientide ligi meelitamiseks ja olemasolevatele klientidele heaks põhjuseks sinu lehele tagasi pöörduda. 

Õnneks on woocommerce e-poe kasutamine üsna lihtne ja seetõttu on ka sooduskupongide lisamine vaid paari kliki küsimus.

Kuidas toimub Woocommerce sooduskupongide lisamine?

Selles näites mängime läbi olukorra, kus sul veebruarikuus toimub kampaania, mille käigus soovid anda ainult tootekategoorias T-särgid olevatele toodetele anda 25% soodustust. Lisaks määrame ära selle, et soodustust saavad ainult 200 esimest kasutajat.

Sooduskupongi lisamiseks mine Woocommerce >> Kupongid ja vajuta nupule Lisa uus. Avanevas aknas näed esimese asjana Kupongi koodi ja Kirjelduse välju.

Väljale Kupongi kood läheb selle koodi nimi, mida ostukorvis ja kassas kasutatakse. Kirjelduse väljale pane see tekst, mis annab sulle endale ülevaate selle kohta, millega tegu on. Sellele väljale kirjutatud tekst kasutajaid ei puuduta.

Woocommerce sooduskupongide lisamine

Selles aknas näed lisaks veel ka kolme erinevat seadistuste plokki. 

  • Üldine
  • Kasutamise piirang
  • Kasutamise piirmäärad

Vaatleme nüüd neid kõiki veidi lähemalt.

Üldised seaded

Woocommerce pakub sulle kolme erinevat allahindluse tüüpi:

  • Protsendipõhine allahindlus – lisad konkreetse allahindlusprotsendi kogu ostukorvile. Näide: kui ostukorvi summa on 100€, siis saad 25% allahindlust (st 25€).
  • Kindel ostukorvi allahindluse summa – lisad konkreetse allahindluse summa kogu ostukorvile. Näide: kui ostukorvi summa on 100€, siis saad 25€ allahindlust.
  • Kindel toote allahindluse summa – lisad konkreetse allahindluse summa konkreetsetele toodetele. Soodustust arvestatakse iga toote kohta eraldi ja ei arvutata ostukorvi kohta. 

Seega kasuta “Allahindluse tüüp” valikut selleks, et endale sobilik allhindlus määrata. 

Luba tasuta transport – see valik võimaldab tekitada olukorra, kus sooduskoodi kasutaja saab lisaks veel ka tasuta toodete transpordi. NB! Pane tähele, et tasuta tarne meetod peab olema kliendi tarnetsoonis sisse lülitatud ning seadistatud nõudma “kehtivat tasuta transpordi kupongi”

Kupongi aegumiskuupäev – see valik võimaldab sul ära määrata, mis ajani konkreetne sooduskupong kehtib.

Kui vaatad üleval olevat pilti, siis näed, et lisasime sooduskupongi “soodustus25”, mis kuni 29. veebruarini annab 25% soodustust.

Kasutamise piirang

Woocommerce sooduskupongide lisamine

 

Juhul kui sa kasutamisele piiranguid ei sea, siis saavad kõik kasutajad seda soodukupongi terve poe ulatuses kasutada. Samas sai sissejuhatuses mainitud, et meie selles nites määrame ära, et soodustus kehtib ainult kategoorias T-särgid olevatele toodetele.

Selle saavutamiseks valid väljalt need tootekategooriad, millele soodustus laieneb. Nagu pildilt näed, siis seal on valitud T-särgid.

Lisavalikud, mida kasutamise piirangute plokis teha saad:

Minimaalne summa – ostukorvi summa, millest alates soodustust lisatakse. Näide: kui lisad sinna 100, siis minimaalne ostukorvi summa, millest alates soodustus kehtib, on 100 eurot.

Maksimaalne kulu – vastupidine eelmisele. Siin määrad ära maksimaalse ostukorvi summa, millele soodustus kehtib.

Ainult individuaalseks kasutamiseks – kui teed selle valiku, siis seda sooduskupongi ei saa koos teiste kupongifega kasutada. Näide: sul on poes tasuta transpordi kupong ja 25% soodustuse kupong. Klient saab kasutada ainult ühte neist ja ei saa kasutada mõlemat korraga.

Välista allahindlusega tooted – Kupong kehtib ainult neile toodetele, mis on poes tavahinnaga. Tee siia linnuke juhul kui see kupong ei kehti allahindlusega toodetele.

Tooted  – vali tooted, millele see soodustus kehtib. Saad teha nii, et soodustus kehtib ainult konkreetsetele toodetele.

Välista tooted – määrad ära tooted, millele soodustus ei kehti

Tootekategooriad – vali kategooriad, millele see soodustus kehtib. Saad teha nii, et soodustus kehtib ainult konkreetsetele tootekategooria toodetele.

Mitte ühtegi – määrad ära tootekategooriad, millele soodustus ei kehti

Lubatud e-posti aadressid – siin saad ära määrata konkreetsed e-poe kasutajad (eristades nad emaili aadressiga), kes soodustust kasutada saavad. E-maili aadress on see, mida kassas kasutatakse ja mille põhjal kontrollitakse, kas klient saab soodustust või mitte. Üldjuhul saad seda registreerunud kasutajate puhul kasutada.

Kasutamise piirmäärad

Woocommerce sooduskupongide lisamine

Selles plokis saad ära määrata kui mitu korda seda sooduskupongi kasutada võib. Seega vaatame üle ka siin olevad valikud.

Piirmäär kupongi kohta – määrad ära, kui mitu korda seda kupongi kasutada on lubatud. Hetkel sisestasime me sinna 200, st et esimesed 200 tellimust, mis seda kupongi kasutavad, saavad 25% soodustust. Peale selle arvu täitumist sooduskupong automaatselt enam ei kehti.

Piira kasutamine X esemele – saad ära määrata, kui mitmele tootele kokku seda kupongi kasutada saab.

Piirmäär kasutaja kohta – kui paned sinna näiteks numbri 1, siis iga kasutaja saab seda kupongi kasuta ainult ühe korra. 

Woocommerce sooduskupongide lisamine (video)

Kokkuvõtteks

Nagu näed, siis Woocommerce soodukuspongide lisamine on üsna lihtne, aga samas annab sulle palju võimalusi, millega oma e-poe kliente poodi tuua. Seega, nüüd on aeg minn a ja see ise kõik kohe oma poes läbi teha.

  • +372 5623 0397
  • info@veebikoda.com

Copyright © OPS OÜ | Meie privaatsuspoliitika