Kodulehe valmistamine - blogi

Kodulehtede tegemine WordPressiga – tasuta kujundused

Kodulehtede tegemine WordPressiga viib ühel hetkel selleni, et pead valima, millise kujunduse kasuks otsustada. Tasuta kujunduste valik on väga suur, aga samas on enamik kujundusi kas liialt kasinate võimalustega või lihtsalt välimuselt ilmetud.

Sellest lähtuvalt toongi tänases postituses välja mõne veebikeskkonna, mis sind otsingutes veidi abistada saavad.

Kodulehtede tegemine WordPressiga ja tasuta kujundusega

Erinevaid keskkondi, mis pakuvad WordPressi kujundusi on kümneid. Kõige lihtsam viis tasuta kujunduste alla laadimiseks on ilmselt WordPressi enda halduspaneeli kaudu. Samas on sealsed kujundused üsna kasinate seadistamisvõimalustega, mis võib lehe funktsionaalsusele piirangud seada.

Alljärgnevalt mõned lingid, mille kaudu otsinguid alustada võid.

Kodulehtede tegemine WordPressiga ja tasulise kujundusega

Kui Kodulehtede tegemine WordPressiga tähendab veidi keerukamat ja võimalusterohkemat kujundust, siis tasuks kaaluda korraliku kujunduse ostmist.

Tasulise kujunduse eelis tasuta kujunduse ees on eelkõige selles, et kujundust arendatakse pidevalt edasi. Sellega väldid eelkõige kõikvõimalikke ühilduvusprobleeme, mis võivad WordPressi versiooni uuendamisel. Samuti on tasulise kujunduse puhul võimalik selle autorilt saada kasutajatuge juhul, kui hätta peaksid jääma.

Alljärgnevalt mõned peamised kohad, mis WordPressi kujundusi müüvad:

Kujunduste ülevaated koos viidetega

Kodulehtede tegemine WordPressiga on aega nõudev tegevus. Seetõttu toon välja mõned blogid, millel tasub pilk peal hoida. Sealsed autorid testivad aeg-ajalt erinevaid kujundusi ja kirjutavad nende kohta ka põhjalikke ülevaateid.

  • WPHUB – Aeg-ajalt võtavad ette erinevad kujunduste kategooriad (restoranid, hotellid jne) ja teevad nende kohta edetabelid
  • WP-Explorer – WP-Exploreri blogi kategooria, mis toob välja põnevaid WordPressi kujundusi
  • WP-Lift – kujunduste ülevaated koos linkidega
  • +372 5623 0397
  • info@veebikoda.com

Copyright © OPS OÜ | Meie privaatsuspoliitika