Kodulehe valmistamine - blogi

WooCommerce e-poe valmistamine

WooCommerce on WordPressi sisuhaldustarkvarale mõeldud lisaplugin, mis võimaldab enda kodulehele täismõõdulise e-poe lisada. Selles postituses toon välja 6 peamist põhjust, miks WooCommerce e-poe valmistamine sinu jaoks kasulik on.

WooCommerce on tasuta

Tegu on pluginaga, mille saad täiesti tasuta alla laadida siit. Sellele on olemas ka täiesti korralik eestikeelne tõlge. Baaspluginale on sisse ehitatud sisuliselt kõik, mis ühele korralikult e-poele vaja: tootekataloog, ostukorv, seotud tooted, sooduskupongid jne.

Lisaks on Woocommercele saadaval sadu tasuta ja tasulisi lisapluginaid, mis sinu poe võimekust veelgi suurendavad. Tasuta pluginate suurima valiku leiad siit. Tasuliste puhul tasub ringi vaadata siin või siis siin.

Woocommerce e-poe valmistamine ei pruugi olla kallis

Juhul, kui sinu pood ei vaja väga palju eripäraseid lisasid (pangalingid, SmartPosti pakiautomaadi valik jms), siis saad peale paigaldamist üsna lihtsalt oma lehele e-poe võimekuse luua. Nagu eelmises punktis öeldud, siis tavapärase e-poe saaksid teha oluliselt väiksemate kuludega kui ise võibolla arvad.

Soovi korral on võimalik WooCommerce e-poe valmistamine korraldada ka nii, et sinna tehakse vastavalt sinu soovile just sellised lisad nagu endale vaja. Näide: mõni aeg tagasi valmistasime WooCommerce baasil ühe e-õppe keskonna, mis võimaldas tasulisi e-kursuseid müüa ja sisule ligipääsetavust piirata nii, et ainult konkreetse kursuse ostnud kasutajad seda näeksid.

Tarkvara arendatakse pidevalt edasi

Aastas tuleb WooCommercele välja 2-3 suuremat versiooniuuendust. Vahepealsetel aegadel tuleb välja erinevaid turva- ja muid parandusi.

2015. aastal osteti WooCommerce loonud firma Woothemes Automatticu poolt ära. Automattic on ettevõte, mis on WordPressi kaubamärgi omanik. See tagab, et seda tarkvara arendatakse edasi ka tulevikus ja see annab igale e-poe omanikule kindluse, et ta saab pidevalt juurde uusi lisavõimalusi ja ka turvaparandusi.

WooCommerce on lihtne kasutada

Arvestades sellega, et ta on ehitatud WordPressi sisuhaldustarkvara peale, siis kasutamise loogika on üsna sarnane. Meie anname omalt poolt oma klientidele kaasa ka eestikeelsed videojuhendid, mis selle kasutamist veelgi lihtsustavad.

Saadaval on sadu kujundusi

WooCommerce e-poe valmistamine tähendab ka kujunduse valikut, sest e-poe tarkvara ilma korraliku kujunduseta ei ole just eriti palju väärt. Seega – kui oled otsustanud oma e-poe valmiskujunduse baasil teha, siis WooCommerce tarkvaraga ühilduvaid e-poe kujundusi on sisuliselt sadu. Suurim valik tasulisi asub siin.

Tasuta kujunduste osas oleksin ma ettevaatlik, sest nende edasi arendamine ei pruugi väga kaua kesta. Samas aga on olemas Woothemes enda poolt loodud kujundus nimega Storefront, mis on hästi kirjutatud koodiga ja omajagu ka välimuse muutmist võimaldav. Lisainfot selle kujunduse kohta leiad siit.

Woocommerce sobib nii väikestele butiikidele kui ka suurtele poodidele

Oleme sellele platvormile ehitanud poe, mis koosneb ainult mõnekümnest tootest, aga oleme ka teinud sellise lahenduse, mis sisaldab ca 10000 toodet ja mida sünkroniseeritakse üle veebi laoga mitmeid kordi päevas.

Mõlemal juhul oli nii meile kui ka kliendile selge see, et WooCommerce on e-poe tegemiseks üsna sobilik tarkvara.

Kokkuvõtteks

E-poe valmistamine ei pruugi olla keerukas ja kallis protsess. Selleks, et poodi käivitada, peaksid korralikult läbi mõtlema, milliseid võimalusi see pood endas kandma peab ja siis saad juba enam-vähem ka pildi ette, kui suureks see projekt võiks kujuneda. Aga nagu öeldud – Woocommece e-poe valmistamine annab sulle võimaluse saada hea lahendus mõistliku hinnaga.

Vaata WooCommerce e-poe tarkvara lühikest ülevaadet

  • +372 5623 0397
  • info@veebikoda.com

Copyright © OPS OÜ | Meie privaatsuspoliitika