Kodulehe valmistamine - blogi

Woocommerce e-poe laohaldus (video)

Woocommerce e-poe laohaldus annab sulle võimaluse toodetele lisada juurde märge selle kohta, kui palju ühte või teist toodet hetkel laos olemas on. Selles postituses näitan, mida sealjuures silmas peaks pidama.

Woocommerce e-poe laohaldus: seaded

Selleks, et sa oma e-poes saaksid laohaldusega tegelda, tuleb see seadetest sisse lülitada. Selleks mine Woocommerce >> Seaded >> Tooted >> Laohaldus ja pane linnuke ette valikule Halda laoseisu. Seda tehes avanevad mõned lisavalikud.

  • Hoia tooteid kinni (minutites) tähendab aega, kui kaua peale toote ostmist laoseisu ei muudeta. Näide: kui ma teen tellimuse ja selle eest määratud 60 minuti jooksul ei tasu, siis peale sed aega arvestatakse tellimus kehtetuks ja laoseisu ei muudeta.
  • Lülita madala laoseisu teavitused sisse tähendab seda, et sinu määratud madala laoseisu korral (nt 2) saadetakse ette sulle emailile teade selle kohta, et vastaval tootel on laoseis madal.
  • Lülita laost otsasaanud toodete teavitused sisse tähendab sisuliselt sama, mida eelmine selle vahega, et nüüd saadetakse sulle teade siis kui mingisugune toode on laost otsa saanud.
  • Laost otsasaanud toodete nähtavus ja selle valik Peida laost otsasaanud tooted = kui selle aktiveerid, siis need tooted, mille laoseis on 0, peidetakse poest automaatselt. Adminpaneelil on nad olemas, aga avalehel neid ei kubata. Kui otsa saanud toote laosisu määrad suuremaks kui null, siis kuvatakse teda poes taas automaatselt.

Woocommerce e-poe laohaldus: laoseisude määramine

Laoseisu määramiseks on sul kaks võimalust. Esimene käib neist kiirmuutmise teel ja teine otse toote muutmise lehelt. Kiirmuutmise kohta käivad juhendit vaata siit.

Toote enda lehel muutmiseks mine Tooted >> Toote nimi ja ava see. Vaata toote andmete plokki ja kliki sakil nimega Laohaldus. Nüüd avanevad uued valikud (vt pilti)

Woocommerce e-poe laohaldus

  • Laojäägi kogus = kui palju seda toodet hetkel laos olemas on
  • Luba järeltellimused = kas laost otsa saanud toodet on võimalik osta. Kui nende toodete ostmine on lubatud, siis soovitan teha valik “Luba, aga teavita klienti”, sest sellisel juhul antakse ka kliendile teada, et tegu on laost otsas oleva tootega ja see tähendab, et tellimuse täitmisega võib aega minna

Woocommerce e-poe laohaldus: laoseisude määramine varieeruvale tootele

Pane tähele, et kui sinu poes on ka varieeruvaid tooteid ja sa soovid igale variatsioonile oma laoseisu määrata, siis pead sa eelmises punktis kirjeldatud saki Laohaldus asemel lahti võtma saki nimega Variatsioonid.

Nüüd avad iga variatsiooni eraldi ja määrad igale neist vastava laoseisu. Näiteks: Püksid suurusega XL laoseisuks 5 ja suurusele L 10 paari. Vaata all olevast videost lähemalt, kuidas seda teha.

Woocommerce e-poe laohaldus videojuhendina

  • +372 5623 0397
  • info@veebikoda.com

Copyright © OPS OÜ | Meie privaatsuspoliitika